12 brněnských žákovských týmů

Co je to za blbost? Skutečnost bude k vidění v pátek 25.6.2010 na Základní škole Laštůvkova, kde se uskuteční turnaj základních škol, kterého se zúčastní žáci ZŠ Laštůvkova, ZŠ Heyrovského a ZŠ Kamínky.

Kde : ZŠ Laštůvkova  (Brno - Bystrc)

Kdy : pátek 25.6.2010   (8,30 - 13,00)

Doufám, že se vydaří počasí a budeme moci hrát na třech hřištích současně, abychom odehráli kompletní porci zápasů, které jsou naplánované. V případě škaredého počasí bude odehrán turnaj v tělocvičnách místní školy ve zkrácené verzi.

Rozpisy zápasů a hrací časy naleznete v příloze.

Už předem děkuji všem, kteří se zasloužili o to, že se turnaj bude moci uskutečnit i další skupině, která bude pomáhat přímo na místě. Myslím, že to bude velké. :-)  (12 týmů * cca 10 hráčů = cca 120 žákovských korfbalistů)

Vydáno: 22.6. 2010 19:20