Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Béčko dovezlo z Kolína 3 body

V sobotu 12. Února se odehrálo 5. kolo 1. ČKL. Tentokrát jsme odcestovali do, pro brněnského hráče nepříliš oblíbené destinace, Kolína, kde nás čekal domácí soupeř a dále družstvo Moravské Třebové.

Oba soupeře jsme již znali z dřívějších ročníků ligy a taky z prvního kola letošní soutěže, kdy Brno s Moravskou Třebovou prohrálo jen o jeden koš a tak jsme doufali aspoň ve tři body. Na cestu auty jsme vrazili ve složení Barča M., Aduš, Mirka, Katka, Bady, Peter, Kuba a Zbyňa.

 

První zápas jsme odehráli s Moravskou Třebovou. Zápas měl už od počátku jasný směr, dařilo se nám vytvářet vhodné šance pro zakončení a hlavně se nám tyto šance dařilo proměňovat, což dost často bývá náš problém. I když občas docházelo k nepřesným náhrám, díky dobré obraně a celkově lepší hře se nám už během prvního poločasu podařilo vytvořit dostatečný náskok (poločasový výsledek 9:2), tak abychom zápas dotáhli do vítězného konce v podobě výhry nad Moravskou Třebovou výsledkem 19:8.

 

Střelci: Mirka 2, Aduš 2, Barča 1, Katka 3, Kuba 1, Peter 3, Bady 2, Zbyňa 4

 

Další zápas jsme měli odehrát s Kolínem a už předem bylo jasné, že to nebude lehký zápas. V prvním kole soutěže jsme s Kolínem prohráli poměrně vysoko 25:12, ale vzhledem k aktuálnímu složení týmu jsme doufali, že i s Kolínem máme šanci na vyrovnanou hru. Do zápasu jsme nastoupili ve stejném složení jako předchozí zápas (Bady, Peter, Barča, Aduš a Kuba, Zbyňa, Mirka, Katka) ale stačili pouhé dvě střely Kolína a už jsme prohrávali o dva koše. Nic jsme nevzdávali a postupně si začali zvykat na podstatně vyšší herní tempo. Bohužel, do průběhu hry se začal čím dál tím víc promítat nekvalitní výkon rozhodčího. To, co se dalo ještě v prvním zápase přehlížet a přejít mlčení, to v zápase s Kolínem gradovalo. Přehlížené bráněné střely kolínských hráčů, to co na jedné straně rozhodčí písknul jako faul brněnských, na druhé straně přešel s tím, že nic neviděl. V první polovině jsme ještě měli síly na to se vyrovnávat s vyloženým „připískáváním" rozhodčího a prohrávali jsme o pouhé dva koše, 11:9. Bohužel druhý poločas se už vůbec nevyvedl, začali jsme chybovat, nesoustředili jsme se na hru, což dost dobře ani nešlo, vzhledem ke způsobu pískání celého zápasu. Náš nesouhlas s předvedeným výkonem rozhodčího byl navíc ještě potvrzen žlutou kartou pro Badyho. Kolínským hráčům začal padat jeden koš za druhým a skóre naznačovalo, že tento zápas je už jasně prohraný. Zápas nakonec skončil 25:14 a myslím, že každý byl rád, když jsme měli celý zápas za sebou a mohli z Kolína odjet.

 

Střelci: Mirka 2, Aduš 1, Barča 4, Kuba 2, Peter 2, Bady 1, Zbyňa 2

 

Autor článku : Petr Horák       

   

Autor: Admin
Vydáno: 22.2. 2011 09:24
Přečteno: 1329x
Hodnocení: 2.6 (celkem 433 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Cholavson, Otevřená kritika rozhodčího? (22.2. 2011 11:02)

Hups, tak takhle otevřeně se do rozhodčího ještě nikdo nepustil, a že by se našly důvody... (že jo, "šmejde šmejďáckej"?!). Jsu zvědavej, kdy dostaneme pokyn ze svazu k nevyjadřování se k výkonu rozhodčích... :)
Stejně nikdo nepřekoná Máninu žlutou kartu... :D