Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Béčko opět bez bodů

K prvním zápasům 1.ČKL odjel B tým Brna do Prostějova, kde odehrál utkání proti domácímu Prostějovu B a následně proti B týmu Kolína.

  

SK RG Prostějov - KK Brno 17:14 (7:8)

  
V předchozím kole těsně porazilo Brno tým Prostějova a tento úspěch jsme chtěli zopakovat. Brno nastoupilo v nečekaně silné sestavě, kdy většina z hráčů týmu standardně nastupuje i do extraligových zápasů. To stejné bylo však i na opačné straně, takže se dal očekávat vyrovnaný zápas. Do začátku utkání lépe nastoupil domácí Prostějov proměněnou donáškou, naštěstí Brno na nic nečekalo a Peter Bušík ihned srovnal skóre. Poté hráči Brna vzali vývoj zápasu do svých rukou a během 12 minut vstřelilo 6 košů, zatímco soupeři pouze 1 koš. Po 14 minutách tak na tabuli svítilo skóre 7:2 ve prospěch hostů, a vypadalo to na jednoznačný zápas. Bohužel hráči Prostějova nepropadli panice a bezmoci, zabrali a brněnskému týmu, který se  nechal uspat svým náskokem, do konce poločasu nadělili 5 košů. Poločas tak skončil nakonec jen rozdílem jednoho koše, 7:8 ve prospěch hráčů Brna.

    

Po poločase se brněnský tým dal trochu dohromady, koše padaly na obou stranách a v 50 minutě celého utkání bylo skóre vyrovnané 11:11. Bohužel v tu chvíli Brnu došly síly i chuť vyhrát a postupně začalo na svého soupeře ztrácet. Prostějov byl ve skórování úspěšnější a nakonec Brno porazil 17:14.

    

Střelci: Štěpánka 5, Mirka, Zbyňa 2 (Kuba 1), Marek 1 - Barča 1, Eva, Peter 3, Perňa 1

  

  

KK Brno - VKC Kolín 18:24 (12:13)

  
Po předchozí prohře s Prostějovem měl nastoupit brněnský tým proti B týmu Kolína. Chtěli jsme si zlepšit reputaci a pokusit se silnému soupeři sebrat body. Opět se čekal celkem vyrovnaný zápas, plný vyhrocených situací, jak už to bývá v zápasech proti Kolínu zvykem. Začátek zápasu byl opatrnější, první koš padl až ve třetí minutě po donášce brněnského hráče. Pak hra dostala obrátky a koše začaly padat na obou stranách. Celý první poločas si ani jeden tým nevybudoval jasný náskok, maximální rozdíl byly dva koše, první poločas pak skončil výsledkem 12:13 pro Kolín.

  

V poločase tedy nebylo nic ztracené, hrál se vyrovnaný zápas a důležité bylo, nenechat si utéct začátek druhého poločasu a pracovat hned od začátku. To se taky podařilo. Hned v první minutě Barbora Malcová vyrovnala střelou ze střední vzdálenosti na 13:13, to byl však poslední koš Brna na dlouhých 8 minut, kdy nám soupeř uštědřil hned 4 koše a dostal se do vedení 13:17. Poté to ještě vypadalo, že by Brno mohlo svého soupeře dohnat, když 3. rychlými koši snížilo na rozdíl pouhého jednoho koše, 16:17. Kolínský tým se ale nechtěl vzdát svých 3 bodů, i ke konci zápasu zabral a postupně „nasázel" dalších 7 košů proti pouhým 2. brněnským. Konec zápasu už byl plně v rukou Kolínského týmu a zvítězili tak nad Brnem 24:18.

  

Střelci: Štěpánka 2, Mirka, Zbyňa 3, Kuba 5 - Barča 3, Eva 2, Peter 3, Perňa

  

Autor článku : Petr "Zbyňa" Horák.

Autor: Admin
Vydáno: 8.1. 2012 17:42
Přečteno: 1427x
Hodnocení: 2.6 (celkem 513 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


c Ondra, to Zbyňa (9.1. 2012 20:08)

náhodou dobrý, Zbyňo. To jsou drobnosti. Pěknej článek, škoda, že ty výsledky nebyly lepší...

Už mě docela štve, že se nemůžu přidat, ale achilovky pořád zlobí...


zbyna, zbyňa (8.1. 2012 18:40)

ajajajjj.... ta gramatika, ze jsem si to po sobe trochu nezkontroloval :D