Béčko se chystá na turnaj sezóny

V neděli 16.3. pojede brněnský B-tým do Prahy na turnaj s nejtěžšími soupeři. Ve dvou duelech by chtěl tým potvrdit zlepšení formy a získat co nejvíc bodů, aby mohl bojovat alespoň o druhou příčku.

Zápasy 7. kola 1. ČKL se budou odehrávat tentokrát na netradičním místě - v hale na zahradním městě v areálu TJ Astra.

TJ ASTRA Zahradní Město
V Korytech 157/27
www.tjastra.cz

Program:

12:10 - 13:15 SK Hala Lužiny - TKC Děčín
13:25 - 14:30 KC TKC Děčín - VSK VUT Brno B
14:40 - 15:50 VSK VUT Brno B - SK Hala Lužiny

Už dlouho se diskutuje o prvním soupeři z Děčína. Současný lídr tabulky dosud neprohrál, v Brně zpočátku vyrovnaný duel nakonec díky zkušeným hráčům Děčín získal jasně ve svůj prospěch. Síly obou týmů jsou vyrovnané, soupeř těží z dobrého vyvážení týmu, v němž jsou bývalí i současní reprezentanti, zkušení hráči i dravé mládí. Jenže stejnými silami disponuje i Brno, takže se očekává vyrovnaný kvalitní zápas.

Druhým soupeřem bude domácí tým Lužin, nad kterým visí mmnoho otazníků. Tým je zkušený, mnoho hráčů má extraligové zkušenosti. Je ale také nevyzpytatelný co se týče složení i přístupu k utkání. Každopádně i tento celek bude na domácí půdě velmi nepříjemný a bude třeba plné koncentrace, abychom neztratili zbytečně body.

Takže příští neděli všichni držte palce, věřím, že na turnaj pojedeme v plné sestavě a přivezeme všech 6 bodů.

Autor: Ondra
Vydáno: 7.3. 2008 17:34