Bitva o Brno!

V neděli proběhl souboj dvou brněnských týmů, které po vzájemném zápase vyzvaly hráče Moravské Třebové.

Brno "B" - Brno "A"   9:6  (2:2)

V prvním zápase dne proběhlo brněnské derby. Hráči z Bystrce chtěli oplatit svému soupeři prohru z prvního vzájemného souboje.
Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané, ikdyž A-tým nastoupil pouze v šesti hráčích. Až za stavu 5:5 se prosadil dvakrát Marcel Pokorný a zařídil rozhodující náskok, který znamenal první výhru brněnského B-týmu v soutěži.

Střelci : Pokorný 6, Kovář 2, Marková 1 - Pospíšilová 3, Drábková D. 2, Cupáková 1

Moravská Třebová - Brno "A"   9:8  (6:6)

Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný. Soupeři se střídali ve vedení a žádný z týmů neodskočil na rozdíl více než jednoho koše. Ve druhém poločase přibývalo nepřesností v nahrách a zakončení. Rozhodující koš Moravské Třebové padl asi dvě minuty před koncem a brněnští hráči už na to nedokázali odpovědět.

Střelci : Pospíšilová 3, Drábková D. 3, Cupáková 1, Drábková A. 1

Brno "B" - Moravská Třebová   3:7  (2:4)

V posledním utkání se potkali vítězové předchozích zápasů. Od začátku však byla jasná převaha hráčů Moravské Třebové. Brněnští měli hru bez pohybu a plnou nepřesných náher. Hosté z Třebové si proto pohodlně došli k druhé výhře.

Střelci : Kovář 1, Pokorný 1, Malinka 1

Chtěl bych poděkovat všem divákům a rodičům, kteří se přišli podívat v hojném počtu.

Vydáno: 15.1. 2012 21:25