Boj o medaili se rozplynul..

Dvě porážky s Prostějovem.

1. zápas - Brno 8:22 Prostějov

Ze začátku zápas vypadal na vyrovnanou partii, koš domácích střídal koš hostů.  Bohužel tento trend dlouho nevydržel a nám se v ůtoku přestalo dařit,začali jsme hodně kazit nahrávky, a střelba byla tristní.  Náš výkon pomalu upadal. Zatímco soupeř se dostával do tempa. Naštěstí nám soupeř do poločasu moc neutekl a rozdíl 5 košů nám dával určitou šanci do druhého poločasu. O přestávce nám trénér udílel pokyny hlavně o naší obraně a věčném naskakování na soupeře.
Po přestávce jsme bohužel žádné pokyny neplnili a z nás se začali stávat jen diváci, kteří dostávají jeden koš za druhým. Tak po tragickém druhém poločase nám bylo jasné, že na elitní čtyřku můžeme zapomenout.

2.zápas - Brno 16:17 Prostějov

Druhý zápas začal v obdobném tempu jako první zápas. Avšak v druhé části první půle nám soupeř utekl na rozdíl 3 košů a toto vedení si udržel až do konce první půle. začátkem druhé půle jsme začali stahovat soupeřův náskok, až se nám dokonce povedlo zápas otočit a chvíli jsem si užívali vedení. Bohužel jsme nezvládli závěr zápasu a opět dostali zbytečné koše, které nás stály výhru nebo aspoň remízu.

Autor článku : Mirek Drábek

Fotky ze zápasů.