Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Brněnská sobota číslo 2!

Jak dopadlo další kolo mladších žáků, letos již podruhé hrané na ZŠ Kamínky, z pohledu Brna A????

 

V sobotu 29. ledna 2011 se sjelo 5 týmů z ligy mladších žáků, aby sehráli vzájemné zápasy na domácí škole Brna A, na Kamínkách. Dnes jsme nepočítali s žádnými diváky, protože jsme věděli, že většina dospělých hráčů prožívá Europa Shield v (ne)daleké Varšavě. Přesto přišlo spoustu rodičů, pomocníků a hlavně hráčů k tomu, aby vše proběhlo podle plánu. Nás, Brno A, čekali dnes jenom 3 soupeři, protože vzájemný zápas s Brnem B hrajeme jindy.
 

Jak je v našem kádru zvykem, k zápasům byli k dispozici (pouze) 4 kluci a (jak je u nás zvykem) více děvčat, dnes 6. Ale dost už řečí, jdeme hrát!

 

Brno A - Prostějov A 3:6 (0:5)
Sestava a koše: Marcel 2, Libor, Markéta, Maruška (Monika) - Marek, Dominik, Adéla, Dominika 1

Prostějov je naším odvěkým rivalem. Víme, že je silný a zaujímá momentálně druhou pozici v tabulce. Neměli jsme vůbec slabou sestavu, proto jsme chtěli vyhrát! Ale na hřišti to vůbec nebylo vidět, jako kdybychom celý první poločas ještě leželi doma v postýlkách a měli půlnoc. Taky výsledek 0:5 po prvních 15ti minutách není třeba dále komentovat.
Do druhého poločasu jsme zakomponovali budíček a hned se všichni začali hýbat. Hra se zrychlila, útoky zdelšily a začaly padat koše i do prostějovského koše. Na hřišti se najednou objevil jeden tým, který válcoval svého soupeře. Ano, byli jsme to my! Druhý poločas jsme hladce zvítězili 3:1, avšak v celkovém součtu zůstáváme zase poraženi Prostějovem A.

 

Brno A - České Budějovice 9:4 (7:2)
Sestava a koše: Marcel 1, Libor 2, Adéla 1 (Monika), Dominika - Marek 5, Dominik, Markéta, Maruška (Katka)

Naším dalším soupeřem byly České Budějovice, které jsme letos již porazili a samozřejmě jsme to chtěli zopakovat. Neponechali jsme nic náhodě a před zápasem jsme se trošku rozběhali, protáhli kosti a probudili unavená očička našich dětiček. V zápase to rázem bylo znát, od začátku hráli všichni naplno a přesně tak, jak jsme chtěli. Poctivými útoky jsme si v první polovině zápasu nasázeli náskok, který jsme v druhém poločase moc neposílili, ale hlavně jsme ho udrželi a první sobotní body jsme úspěšně doskočili.

 

Brno A - Prostějov B 12:2 (5:0)
Sestava a koše: Marcel 1, Libor 2, Dominika (Maruška 2), Katka - Marek 5, Dominik 1, Markéta (Monika), Adéla 1

Posledním soupeřem nám byli opravdu minižáci z Prostějova. V takovémto zápase je třeba neusnout na vavřínech a nenechat se ukolébat tempem hry soupeře. Nám se tak ovšem stalo a místo toho, abychom soupeře smetli 128 koši, dali jsme jich pouhých 12. A z hloupých chyb jsme si nechali dát 2 k dobru. Vítězství je sice vítězství, ale příště by mohlo být více bojovnější!

 

Jak jste si všichni spočítali, dnes jsme získali 6 bodů a v tabulce se nepropadneme. Doufáme, že to bude příště jenom lepší a lepší a že se třeba možná na konci roku budeme usmívat s nějakou tou medailí na krku. Držte nám dál palce!


Hodnocení trenéra:
Když už si myslím, že některé své svěřence znám dostatečně, nikdy mě nepřestanou překvapovat. Od některých bych čekal průměrný výkon a zablýsknou se parádním nasazením. Od jiných bych čekal hru o 2-3 třídy lepší než ostatní na hřišti a neděje se nic. Dalším mým velkým otazníkem je, jak se může stát, že jsme na hřišti pořád v polospánku? Je třeba se probudit a začít se více koncentrovat na každý zápas! Věřím tomu, že když budeme hrát dále stejně, jako druhý poločas proti Prostějovu A, jsme schopní porazit i silnější soupeře. CHCE TO JENOM CHTÍT!


Autor: pernja
Vydáno: 4.2. 2011 01:33
Přečteno: 1172x
Hodnocení: 2.7 (celkem 434 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.