Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Brněnské béčko konečně dovezlo 6 bodů

V 6. Kole 1. ČKL se brněnský tým utkal s týmy domácího Náchoda a Prostějova. Hrálo se v Červeném Kostelci, a na cestu se tým vydal opět jen v osmi hráčích a to ve složení: Zbyňa, Kuba, Perňa, Marek, Aduš, Barča D., Katka a Mirka.

   

V prvním zápase jsme se utkali s „domácím" Náchodem, který nás už jednou porazil. Vzhledem k tomu, že v týmu Náchoda jsou jak zkušení tak mladí hráči, očekávali jsme spíše těžký zápas. Naštěstí po pár minutách vzájemného otrkávání a zjišťování kvality soupeře, jsme začali dávat koše a ujali se vedení. Soupeř taky skóroval a i přes to, že jsme celý poločas vedli, náš náskok nebyl dost velký na to,  abychom mohli druhý poločas vypustit.  Po poločase, který skončil 6:4 v náš prospěch, jsme nastoupili s jasným cílem. Porazit slabšího, i když ne špatně hrajícího soupeře a získat tak další body pro B tým. Naše předsevzetí jsme splnili, druhý poločas nepokazili, počet vstřelených košů dokonce zdvojnásobili oproti prvnímu poločasu a nakonec s přehledem vyhráli 18:10.

 

Střelci: Perňa 7, Zbyňa 5, Marek 2, Kuba 1, Barča D. 1, Mirka 1, Katka 1

   

Dalším soupeřem byl Prostějov B, což je podle tabulky dosavadní nejslabší tým ligy, i když i ten nás v našem prvním vzájemném utkání sezóny porazil. Ze zápasu s Náchodem jsme byli poměrně unavení, někteří hráči Brna měli za sebou náročné dva zápasy ze sobotního extraligového utkání proti Českým Budějovicím a nikdo z nás se na zápas s Prostějovem netěšil. Obzvlášť když jsme viděli jejich sestavu, kdy proti nám měli nastoupit i extraligoví hráči Prostějova, a soupeřův tým měl jasnou výškovou převahu. První poločas byl na počet košů poměrně skromný. Nepotvrdily se naše obavy ze síly Prostějovského týmu, hráli jsme lépe a hlavně jsme měli více štěstí a koše nám padaly, na rozdíl od našich soupeřů. První poločas skončil 6:3 pro nás a mohli jsme jen doufat, že nám nedojdou síly a že se nám podaří udržet náš ne zrovna velký náskok. Ve druhém poločase se náš soupeř zlepšil, ale pořád nám přálo střelecké štěstí a vedli jsme alespoň o dva koše. S vypětím všech sil jsme se dočkali vytouženého konce a myslím, že zaslouženě vyhráli 13:9.

 

Střelci (dle zápisu, ale ve skutečnosti to bylo úplně jinak, slečna na zápisu to asi dopisovala dodatečně): Perňa 5, Kuba 3, Marek 2, Zbyňa 1, Barča D. 2

 

Autor článku : Petr "Zbyňa" Horák

 

 

Autor: Admin
Vydáno: 25.3. 2011 14:17
Přečteno: 1306x
Hodnocení: 2.6 (celkem 446 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.