Brněnské střetnutí skončilo nakonec asi zaslouženou remízou

Sledovaný šlágr třetího kola mezi Brnem a Českými Budějovicemi vítěze nepoznal. První a druhý tým loňského pořadí sehrály vyrovnaný duel, který vyústil v remízu 23:23.

Brněnské střetnutí skončilo nakonec asi zaslouženou remízou. Na tom se shodly obě strany. Brno chvíli před poločasem odskočilo Jihočechům o dva koše, ve druhém dějství však ztrácelo a v jednu chvíli dokonce prohrávalo o pět zásahů. Nakonec se loňský premiant zmátožil a manko smazal. „Vydřená remíza," oddech si brněnský trenér Jakub Máša. „Ve druhém poločase jsme měli hrozný začátek. Obrana stála za prd a trápili jsme se i v útoku. Bylo to podobné jako v minulém kole se Znojmem. Pak jsme se naštěstí chytli dvěma rychlými koši a asi tři minuty před koncem vyrovnali. Soupeř pak ještě šel do vedení, my srovnali v posledním útoku. Štvou mě hluché momenty v určitých fázích zápasu," povídal Máša.

Oba týmy v odvetě jarního finálového duelu o mistra odmítly zvýšenou motivaci. „Brali jsme to jako normální zápas. Nejdřív jsme hráli blbě my, pak Brno. Remíza tomu sluší. My nakonec hodnotíme náš výkon pozitivně. První čtyři celky jsou dost vyrovnané. Liga má tím pádem náboj a to je dobře," pochvalovala si českobudějovická reprezentantka Martina Klacková.

Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol - 23:23 (11:9)

Rozhodčí: Zdeněk Milichovský + Jakub Pernica.

Nejlepší střelci: Šedý Jan 8, Jonáková Eliška 4, Věžník Roman 3 - Pešák Petr 9, Krejčí Vlastimil 6, Bláha Jakub 4.

Autor: Admin
Vydáno: 30.11. 2015 07:42