Kategorie: reprezentace

Brněnský deník: Češi poznali v Číně cenzuru internetu

Brno - Špína a smog, vojáci na každém kroku, cenzurovaný internet. Tak přivítala Čína účastníky devátého korfbalového mistrovství světa, které hostila v předešlých dvou týdnech. Česká reprezentace obsadila až osmou příčku, což znamená nejhorší umístění v historii.

Přitom na předchozích dvou šampionátech získala bronz a v žebříčku států jí patří čtvrtá pozice. „Zažili jsme obrovské zklamání. Výsledek se odvíjel už od první zpackané porážky 16:21 s Katalánskem, po ní jsme ztratili sebevědomí a následovaly další. Ještě nedávno jsme za suverénními Nizozemskem a Belgií byli my, jenže teď se zbytek Evropy vyrovnal," poznamenává česká reprezentantka Marie Coufalová, která společně s Eliškou Jonákovou na turnaji zastupovala brněnský Korfbal klub.

Více na stránkách Brněnského deníku - http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/cesi-poznali-v-cine-cenzuru-internetu-20111108.html

Vydáno: 9.11. 2011 08:24