Brněnský maxikorfbal žáků

V pátek 25.6.2010 se uskutečnil největší korfbalový turnaj žáků v Brně. Zúčastnily se ho děti ze základních škol ZŠ Laštůvkova, ZŠ Heyrovského a ZŠ Kamínky.

Kolem 8hodiny ranní přicházeli k místu konání na ZŠ Laštůvkova první účastníci turnaje - přípravný tým, který musel vše připravit, aby vše klaplo. Po nachystání hřišť, košů a dalších potřebných drobností mohly přicházet i samotné hrací týmy.

V 8.30 to celé vypuklo. Hráči se vrhli většinou do svých prvních korfbalových zápasů. Po ránu ještě všichni plní elánu. Utkání plynula závratnou rychlostí a děti předváděly hezčí a hezčí kombinace. Po absolvování základních skupin následovala nádstavbová část, která měla určit konečné pořadí.

Ve 12.45 ukončilo turnaj vyhlášení výsledků a následné focení všech účastníků.

Výsledky a pořadí týmů - zde.

Fotky z celé akce zde.

Konečné pořadí brněnského turnaje žáků 2010 :

1.Kamínky 1
2.Heyrovského 6
3.Laštůvkova 6B
4.Laštůvkova 6S
5.Kamínky 2
6.Heyrovského 5
7.Laštůvkova 5A
8.Laštůvkova 5B
9.Laštůvkova 6A
10.Kamínky 3
11.Kamínky 4
12.Kamínky 5

Na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům, učitelům a všem pomocníkům. Myslím, že to byla povedená akce. A v roce 2011? Více týmů? Více hráčů? Více kategorií? Uvidíme, laťka je nasazená dost vysoko.

Vydáno: 28.6. 2010 20:30