Brno B ve Znojmě

V neděli 4.12.2011 odehrály ve Znojmě své zápasy týmy z domácího Znojma, Kolína a Brna B.  V průběhu týdne budou doplněny informace z pohledu hráče Libora Malinky.

KK Brno B - VKC Kolín   6:7  (2:2)

Zápas proti sobě svedl hráče Brna a Kolína, který měl za sebou těžké utkání se Znojmě. Zápas byl od začátku velmi vyrovaný. Do vedení šel Kolín, ale Brno dokázalo stav otočit ve svůj prospěch. Do druhého poločasu opět vstoupili lépe kolínští, kteří šňůrou tří košů svému soupeři odskočili. To si však brněnští nechtěli připustit a během minuty dokázali vyrovnat. Když už zápas směřoval k remíze, vzal si balón hráč Kolína Honza Paďouk a 30 sekund před koncem vstřelil rozhodující koš.

Sestava a koše : Filip Kovář 3, Martin Šálek 1, Denisa Pléhová 1, Vendy Jemelíková - Libor Malinka, Kristýna Pospíšilová, Míša Dusová 1, Natálie Svobodová

TJ Znojmo MS YMCA - KK Brno B   22:2  (8:2)

Po těsné porážce nastoupili brněnští hráči proti domácímu Znojmu. Stejně jako Kolín měl jasně viditelnou výškovou nevýhodu. Znojemští od začátku diktovali tempo až do stavu 6:0, když proměnil penaltu a střelu z dálky Filip Kovář - 6:2. To domácí na chvíli přibrzdilo a v poločase to bylo pro hosty přijatelných 8:2. Do druhé části Znojmo zjednodušilo hru a začalo se trefovat z větších vzdáleností. Dvojice Tomáš Veselý (12k) a Jakub Žák (6k) nedali svým obráncům šanci.

Sestava a koše : Filip Kovář 2, Martin Šálek, Denisa Pléhová, Vendy Jemelíková - Libor Malinka, Kristýna Pospíšilová, Míša Dusová, Natálie Svobodová

Více očekávejte od Libora.

Vydáno: 4.12. 2011 20:29