Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Brno prohrálo první semifinále

V sobotu 14. dubna 2012 se uskutečnilo první semifinále nejvyšší korfbalové soutěže, České korfbalové extraligy. Týmy KK Brno a KCC Sokol České Budějovice bojovaly o první krok k závěrečnému finále.

   

KK Brno - KCC Sokol České Budějovice 20:26 (11:16)

  

KK Brno, umístěný na třetím místě po základní části, hostil o jednu příčku výše postavený KCC Sokol České Budějovice. Již před zápasem se domácí hráči museli vypořádat s citelnou ztrátou. Ranní zvýšená teplota nepustila do utkání Elišku Jonákovou, nejlepší střelkyni soutěže.

        

V podstatě celý první poločas, zhruba do 23. minuty, byl na skóre vyrovnaný. Po úspěšné střele na jedné straně následoval koš na druhé. Během chvilky se na rozdíl dvou košů dostaly České Budějovice, ale Jihomoravané i po krátkém zaváhání dokázali tento náskok vždy dohnat. Až za stavu 11:12 se domácím přestalo střelecky dařit. Toho hosté využili a díky úžasným kombinacím pod košem a přesným donáškám jim nasázeli ještě pět košů. Do šaten se tak odcházelo za stavu 16:11 pro hráče Českých Budějovic.

   

Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu. Budějovičtí neustále navyšovali své vedení až na osmibodový rozdíl. Pak ale hostující útok začal chybovat. Zatímco si špatně nahrávali a dělali mnoho zbytečných chyb, domácí vytvářeli zajímavé akce zakončené perfektní střelou. Bohužel se blíže než na 4 body nedostali a tak s blížícím se koncem narůstala nervozita i počet neúspěšných střel za útok. České Budějovice si během posledních pěti minut své vedení podrželi a ještě v poslední minutě svůj úspěch potvrdili dalšími dvěma koši. KCC Sokol České Budějovice tak na brněnské půdě vybojoval první krok k finálové účasti za stavu 26:20.

          

Sestava: Coufalová 7, Malcová 1 (36.Škrobová 1), Vávra, Šedý (36. Máša 1) - Fridrichová 2, Jonáková Š. 2, Bušík 2, Cholava 4 (54. Fridrich)

        

Další pokračování bude mít tato série v neděli 22.4. od 14,30h v Českých Budějovicích.

  

Autor: jakma
Vydáno: 15.4. 2012 20:34
Přečteno: 1231x
Hodnocení: 2.7 (celkem 439 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.