Brno si s Kolínem podělilo body

V neděli 12.2. vyrazil brněnský A-tým do Pardubic, kde odehrál vyrovnané zápasy a získal 3 body.

VKC Kolín - KK Brno  15:16  (9:5)

Do utkání vstoupili oba soupeři zvolna a koše padaly velmi pomalu. Po 20minutách byl stav 6:2, který pro hosty nebyl příliš povzbuzující do dalšího průběhu. Do poločasu oba soupeři přidali po třech koších - 9:5 pro domácí.

Do druhé části vstoupili lépe brněnští hráči, kteří sérií 4 košů vyrovnali a začalo přetahování o každý bod. V 56.minutě odskočilo Brno na rozdíl dvou košů po trefách Elišky Jonákové a Petera Bušíka. Kolín dokázal v 58.minutě opět stáhnout ztrátu na jeden koš a dál se tlačil za vyrovnávacím košem. Tu největší šanci měl Tomáš Sládek, který asi 20vteřin před koncem neproměnil volný hod. Brněnští si velmi oddechli a až do závěrečného hvizdu nepůjčili soupeři míč.

Sestava a koše : Coufalová Marie 4, Fridrichová Eva, Jonáková Eliška 3, Jonáková Štěpánka 2 - Bušík Peter 3, Cholava Tomáš 2, Šedý Jan, Vávra Ivan 2

VKC Kolín - KK Brno  26:20  (11:7)

Druhé utkání začalo podobně jako to první. Do vedení se dostal Kolín, který vedl 4:0 a doufal v lepší průběh než v minulém zápase. Další minuty naopak lépe vyšly hostům z Brna, kteří stav otočili na 5:7 a najednou se nálada úplně otočila. Zvratům však nebyl konec. Následující úspěšná série patřila Kolínu, který si vybudoval náskok na 11:7. Toto vedení už si nenechali vzít a v poklidu ho udrželi až do konce - 26:20

Sestava a koše : Coufalová Marie 3, Fridrichová Eva (41.Koláčná Miroslava), Jonáková Eliška 5, Jonáková Štěpánka 1 - Bušík Peter 3, Cholava Tomáš 2 (38.Máša Jakub 1), Šedý Jan 2 (31.Fridrich Ondřej 2), Vávra Ivan 1

Autor: jakma
Vydáno: 16.2. 2012 20:12