Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Brno vs. Kolín 1:1

Týden po úspěšném zakončení působení Brna na Europa Schieldu výhrou na Kolínem a získáním 3. místa, čekal Moravany další zápas s Kolínem, tentokrát v rámci extraligy. První kolo dopadlo lépe pro Brno, které získalo jak 3 body do extraligové tabulky tak 3 body do tabulky Ligy rezerv. Brno, zatím neporaženo, chtělo potvrdit své výhry a získat další body, ale Kolín na druhou stranu poháněn touhou po odplatě chtěl také vyhrát.

Brňáci navíc nejeli v plné síle, jelikož je přepadla chřipková epidemie, která znemožnila účast Štěpánce Jonákové a Jiřímu Zieglerovi. Dále také chyběl v sestavě Ondřej Fridrich a Adéla Dvořáková. 
  
  
7. kolo ČKE
Brno x Kolín 20:25 (11:12)
Sestava - E. Jonáková, E. Fridrichová, J. Máša, P. Bušík
- M. Mášová, P. Škrobová, J. Šedý, I. Vávra


Dlouhých 7 minut trvalo, než propadl míč obroučkou. Naneštěstí pro Moravany to byl právě jejich koš, který nebyl ubráněn. Netrvalo dlouho a Brno také skórovalo a přestřelka mohla začít. Oproti minulému týdnu, kdy brněnští trefovali téměř z každé střely, v tomto zápase jako by nemohli najít ten správný úhel a směr, kterým vyslat střelu, aby skončila v koši soupeře. Nervy hrály na obou stranách, některé podkošové střety končily velmi tvrdě a nálada v hale nebyla zrovna veselá. Ve 21. minutě odskočil Kolín na dvoubodové vedení, které se snažili udržet až do konce 1. poločasu.


Brněnský hrající trenér se snažil své svěřence o pauze uklidnit a dodat jim sílu do dalšího boje, protože rozdíl pouhého 1 koše v korfbalu nic neznamená. Bohužel se v průběhu celého druhého poločasu nepodařilo Brnu dorovnat a Kolín si stále držel náskok, což hráčům dodávalo jistotu. Ať se brněnští snažili sebevíc, nemohli se trefit. Posledních deset minut patřilo Kolínu, který skóroval ještě pětkrát, naopak Brnu se podařilo prosadit se pouze jednou.


Střelci: E. Fridrichová 4, J. Šedý 4, M. Mášová 3, I. Vávra 3, P. Škrobová 2, J. Máša 2, E. Jonáková 1, P. Bušík 1

   

7. kolo Ligy rezerv
Brno x Kolín 20:10
 
Sestava - E. Jonáková (P. Škrobová), E. Fridrichová, J. Máša, P. Bušík
- M. Mášová, M. Weissová, J. Šedý, I. Vávra


Po zklamání z předchozího zápasu chtěli Brňáci přivést domu alespoň jednu výhru. Opět trvalo několik minut než padl první koš a opět na straně Kolíně. Tentokrát se ale Brno neschovávalo v kolínském stínu a po pár minutách se ujalo vedení. Kolín se snažil dorovnat, ale jako by jej upustilo střelecké štěstí z předchozího zápasu a ne a ne se trefit. Brno také nemělo zrovna vysokou úspěšnost, ale stále si udržovalo náskok.


V druhé polovině již bylo jasno, že 3 body si připíše Brno. Kolínští se snažili ještě zvrátit výsledek střídáním, ale ani to jim nepomohlo. Brňáci přidávali koše ze všech pozic a v obraně sbírali kolínské míče a jejich chuť hrát.


Střelci: J. Šedý 4, M. Mášová 3, E. Fridrichová 3, P. Bušík 3, I. Vávra 3, J Máša 2, E. Jonáková 1, P. Škrobová 1

Autor: Admin
Vydáno: 3.2. 2013 13:29
Přečteno: 983x
Hodnocení: 2.5 (celkem 449 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.