Bystrc v šestém kole nadělovala

Již pošesté se potkaly, v brněnském Žebětíně, týmy mladších žáků Korfbal klubu Brno. Tento turnaj vyšel nejlépe bystrckým hráčům, kteří své soupeře doslova deklasovali a pojistili si vedení v tabulce.

Brno A (Komín) - Brno B (Bystrc)  2:13 (0:7)

Ježková Karolína 1, Dostálová Marta 1 - Kohl Jiří 4, Čarvašová Veronika 3, Němeček Martin 2, Čarvaš Dominik 2, Ehrenbergerová Andrea 1, Theissig Jan 1

Několik úspěšných minižáků se v dresu Komína představilo i ve výběru mladších žáků. I to byl možná důvod pomalejšího začátku. Čerstvější hráči Bystrce hned od začátku svému soupeři pěkně zatápěli a v poločase vedli již 7:0. Ikdyž se komínským podařilo v druhém poločase vstřelit dva koše, tak porážce už nezabránili a prohráli 2:15.

Brno B (Bystrc) - Brno C (Starý Lískovec)  15:1 (7:1)

Němeček Martin 6, Kohl Jiří 4, Čarvaš Dominik 3, Ehrenbergerová Andrea 1, Čarvašová Veronika 1 - Čechová Justýna 1

Téměř stejný příděl dostali od bystrckých i hráči Starého Lískovce. Nejepším střelcem utkání se stal se šesti koši Martin Němeček, který vede i tabulku střelců. Velmi tedy přispěl k celkovému vítězství 15:1.

Brno C (Starý Lískovec) - Brno A (Komín)  4:8 (1:5)

Hammer Samuel 1, Střítecký Daniel 1, Sázavský Tomáš 1, Vojáček David - Holík Vojtěch 5, Chalupníková Kristýna 1, Jokl Antonín 1, Vojnová Sofie 1

V posledním utkání této kategorie se utkaly dva  již poražené týmy. Všichni očekávali vyrovnané utkání a boj o každý koš. To však odmítl především Vojta Holík (5 košů) se svou družinou věrných spoluhráčů a šli si za vítězstvím. Ikdyž se soupeři podařilo vyrovnat hru, tak na vyrovnání skóre už to nestačilo.

Nejlepší střelci soutěže:
     1.místo - Martin Němeček (38košů)
     2.-3.místo - Jiří Kohl, Dominik Čarvaš (24košů)
     4.místo - Vojtěch Holík (17košů)
     5.místo - Veronika Čarvašová (13košů)

Další pokračování obou soutěží je na programu v sobotu 12.3.2016 a v sobotu 16.4.2016.

Autor: jakma
Vydáno: 17.2. 2016 07:34