Bystrčtí korfbalisté zakončili sezónu bez výhry

V posledním kole korfbalové ligy starších žáků zavítali bystrčtí korfbalisté do Kolína. Odehráli zde zápasy proti týmu Znojma a domácího Kolína. Bohužel se jim nedařilo podle představ a domů odjeli bez bodu.

KK Brno B - TJ Znojmo MS YMCA  3:20  (3:7)

V prvním zápase nastoupili proti soupeři, který byl o minimálně dva roky starší a výškově i o několik decimetrů vyšší. S nasazením drželi zkušenějšího soupeře na dostřel. Ve druhé části už však  kraloval favorit ze Znojma, který šňůrou 13-ti košů odskočil až na konečný stav 3:20.

Sestava a koše: Svobodová Natálie 1, Dusová Michaela, Jemelíková Vendula, Pléhová Denisa 1, Malinka Libor, Šálek Martin, Sázavský Michael, Kovář Filip 1, Havelka Matěj

VKC Kolín - KK Brno B  18:8  (12:4)

Druhý zápas měl být podle předchozích zápasů mnohem vyrovnanější. To však domácí nechtěli dopustit a přesným zakončením ze střední vzdálenosti postupně navyšovali svůj náskok. Brněnští se naopak drali ke koši a získali za zápas 5 penalt, které proměnili. To však na rozjeté hráče Kolína nestačilo a zaslouženě si nechali 3 body doma.

Sestava a koše: Svobodová Natálie 1, Dusová Michaela 2, Jemelíková Vendula, Pléhová Denisa, Malinka Libor, Šálek Martin, Sázavský Michael, Kovář Filip 5, Havelka Matěj

Vydáno: 1.4. 2012 20:42