Celorepublikové finále minižáků je za dveřmi!

Celou sezónu nejmladší brněnští korfbalisté soupeří mezi sebou. Nyní však změří své síly s týmy z celé České republiky.

Po sedmi odehraných kolech v brněnském Žebětíně zamíří o víkendu výběr nejlepších minižáků do Kolína. Na tomto finálovém turnaji se v jedné ze dvou základních skupin nejdříve střetnou s týmem z Děčína a následně s celkem z Brna - Nového Lískovce.

Zda se mladé naděje Brněnského Korfbal klubu dostanou do bojů o medaile, bude záležet právě na umístění ve tříčlenné základní skupině. Družstvo, které vyhraje svou skupinu, postupuje do bojů o zlato. Družstvo na druhé příčce ve skupině čeká duel o bronz a poslední celky čeká zápas o páté místo. „Systém finálového turnaje je přísný, ale věřím, že budeme úspěšní." říká trenérka mládežnického družstva Eliška Jonáková.

Do bojů o cenné kovy se zapojí v dívčí části týmu: Natka Pařilová, Venda Prichzi, Adélka Rybková, Adélka Němečková, Kačka Malinová, Barča Staníčková

Chlapeckou část pak tvoří: Lukáš Holík, Kryštof Malina, Honza Theissig, Filip Drechsler, Lukáš Telecký, Vojta Požář

PS: Tito hráči se také mohou těšit na překvapení, které si pro ně připravilo na finálový den vedení Korfbal klubu Brno.

Autor článku: Jiří Ziegler

Autor: Admin
Vydáno: 30.3. 2017 07:35
Hodnocení: 3 (celkem 80 hlasů)