Další výhry pro Brno

V neděli získali brněnští hráči všechny body a udrželi si třetí příčku. Po dohrávce odloženého kola s Havířovem mohou poskočit dokonce na druhé místo.

KK Brno A - SK RG Prostějov A   26:20   (11:9)

Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří šli do vedení. Hosté z Prostějova však hru vyrovnali a udržovali se na dostřel. Na každý koš domácích se jim dařilo odpovědět a v 50. minutě stáhli náskok na jediný bod. Brněnští hráči nechtěli před koncovkou připustit drama a sérií několika košů stanovili výsledek prvního utkání na 26:20.

Sestava a koše : Coufalová Marie 3. Malcová Barbora (42. Koláčná Miroslava 1), Šedý Jan 3, Vávra Ivan 8 - Fridrichová Eva 1, Jonáková Eliška 4, Bušík Peter 3, Máša Jakub 3

KK Brno A - SK RG Prostějov A    25:11   (10:5)

Do druhého utkání nastoupili brněnští ve stejné sestavě i počátečním průběhem. Po brzkém vedení 4:0 však dostali hosté výhodu tří penalt, které uspěšně proměnili a stav byl opět vyrovnaný. Domácí nechtěli dovolit podobné drama z předchozího zápasu a do poločasu si vypracovali náskok pěti bodů 10:5. Druhý poločas už drželi hráči Brna pevně ve svých rukou. Skóre narůstalo téměř jen na jedné straně. Až v závěru korigovali hosté výsledek na konečných 25:11.

Sestava a koše : Coufalová Marie 4. Koláčná Miroslava 2, Šedý Jan 3, Vávra Ivan 5 - Fridrichová Eva 3, Jonáková Eliška 2, Bušík Peter 5, Máša Jakub (42. Ziegler Jiří 1)

Autor: jakma
Vydáno: 12.3. 2012 22:52
Přečteno: 1023x
Hodnocení: 2.7 (celkem 377 hlasů)