Dělba bodů

V souboji hráčů Brna a Českých Budějovic si týmy podělily body.

KK Brno A - KCC Sokol České Budějovice  11:20  (4:11)

Do utkání vstoupili mnohem lépe hosté. Uspěšně zakončovali ze všech pozic a naopak brněnským hráčům se vůbec nedařilo v útoku ani obraně. Prosadili se až v 17.minutě za stavu 5:0. Podobný vývoj pokračoval až do poločasu 4:11.
Druhá část hry byla vyrovnanější, ale hráči Českých Budějovic si udržovali vydobyté vedení až do konce 11:20.

Brno : Jonáková E. 5, Fridrichová, Máša, Horák (31. Bušík 1) - Coufalová, Jonáková Š. 1, Vávra 4, Cholava

České Budějovice : Bínová 4, Berná 1, Bláha 4, Pešák 2 - Procházková (31. Boorová 1), Jindrová 2, Krejčí 5, Kracík 1 (50. Švík)

KK Brno A - KCC Sokol České Budějovice  18:17  (9:6)

Do druhého utkání vstoupili naopak lépe domácí hráči, kteří si od začátku vybudovali 3-4 bodový náskok a hlídali si ho až do poločasu 9:6.
Vstup do toho dalšího vyšel budějovickým, kteří během tří minut hru vyrovnali a byli na koni. Nastala přetahovaná o každý koš, žádný z týmů nešel do výraznějšího vedení. V 58.minutě vyrovnal skóre Jakub Bláha a zápas směřoval do prodloužení. To však nedopustil Peter Bušík, který svým košem, rozhodl o zisku bodů pro brněnské hráče.

Brno : Jonáková E. 2, Fridrichová 1, Máša 1, Bušík 4 - Coufalová 2, Jonáková Š. 3, Vávra 3, Cholava 2

České Budějovice : Procházková, Berná, Bláha 4, Pešák 4 - Boorová (31. Bínová), Jindrová 1, Krejčí 6, Kracík 2

Vydáno: 22.1. 2012 19:54