Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Devítibodová sobota

První listopadový den se v Brně konalo 2. kolo české dorostenecké korfbalové ligy. Den plný korfbalu absolvovalo Brno, Znojmo, Třeboň, Kutná Hora a Prostějov. Jelikož na nás čekalo velké množství zápasů, využilo se obou hřišť v hale VUT.

Zde se sluší poděkovat Ondrovi Fridrichovi a Petrovi Báderovi zato, že všechny tyto zápasy odpískali. Také se sluší popřát brzké uzdravení Jakubovi Pernicovi, který nemohl ze zdravotních důvodů vubec nastoupit. Ale teď už k samotným výkonům brněnského celku.


Brno - Prostějov  8:7  ( 4:3 )

 

Tento zápas se nesl ve vyrovnaném duchu, Na koše na jedné straně ihned odpověděl srovnávacím košem soupeř. Svědčí o tom i poločasový výsledek 4:3 ve prospěch domácích. Do druhého poločasu vstoupil lépe brněnský celek, který se utrhl do vedení o 3 koše. Bohužel nedokázal podržet míč a zkomplikoval si tak poslední minuty utkání, kdy hájil jednobodové vedení. To už ale Brno udrželo a nakonec tedy zvítězilo 8:7. Za zmínku k tomuto zápase stojí, že se zde poprvé v dorosteneckém dresu představily nové tváře Bečvárovská, Linhartová, Drábek a Ševčík.
Sestava: Šedý 3, Šilhan 3, Štemberk 1, Drábek M. 1 (Ševčík 0); Malcová 0, Brychtová 0, Bečvárovská 0, Linhartová 0


Brno - Třeboň  7:1  ( 6:1 )

 

Do druhého zápasu se vstupovalo s vědomím, že Třeboň, ač podle loňské tabulky horší tým, nedá jistě nic zadarmo. A to v druhém poločase potvrdila. Brňáci byli 19 minut střelecky impotentní a to dokázala prolomit až v poslední minutě Brychtová.
Sestava: Šedý 4, Šilhan 2, Štemberk 0 (Pazourek 0), Drábek M. 0 (Ševčík 0); Brychtová 1, Malcová 0, Bečvárovská 0, Linhartová 0

 


Brno - Kutná Hora  16:11  ( 8:6 )

  

Kutná Hora loni skončila v tabulce lépe než brněnský celek, ovšem v sobotu si vybrala jeden ze svých černých dnů. Brno posílilo do tohoto zápasu přijdivší Kateřinou Havlíčkovou a do zápasu vstoupilo s plným nasazením. Po 40 minutách svítilo na světelné tabuli skóre 16:11 a Brňané se mohli radovat. V tomto zápase podpořily svůj tým devíti vstřelenými koši na jedné straně Šedý a na druhé straně Havlíčková.
Sestava: Šedý 5 (Ševčík 0), Šilhan 3, Pazourek 2, Štemberk 1; Havlíčková 4, Malcová 1, Brychtová 0 (Bečvárovská 0), Linhartová 0

 


Brno - Znojmo "B"  6:8  ( 2:4 )

   

Troufám si tvrdit, že do zápasu se Znojmem nastupovalo Brno s respektem vůči soupeři, jaképak ovšem bylo překvapení, když s ním dokázali hráči domácího celku hrát celkem vyrovnanou partii. A to i přes skutečnost, že nenastoupil Šedý, který skončil v předchozí zápase s křečemi. I přes velkou snahu a vytrvalost domácích nedokázali předčit obdržené koše koši vstřelenými a ze hřiště odcházeli poraženi. Co dokázalo trochu utěšit byla uznalá slova trenérky soupeře na naši stranu. Velké minus tohoto zápasu je číslo nula u kolonky hoši - vstřelené koše.
Sestava: Šilhan 0, Pazourek 0, Štemberk 0, Drábek M. 0 (Šedý 0); Havlíčková 3, Malcová 2, Brychtová 1, Linhartová 0

 

Autor: Lukáš Pazourek

 

 

Autor: Admin
Vydáno: 3.11. 2008 19:00
Přečteno: 1669x
Hodnocení: 2.6 (celkem 477 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk

Související články

Utkání 2. kola dorostenecké 1. ligy
Dorostenci jedou do Znojma pro body
Pro body do Znojma...Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


petra, petra (5.11. 2008 22:35)

taky se pridavam ke chvale, jen tak dal :D


c Marie, :) (4.11. 2008 09:25)

Marie chtěla jen pochválit. no jo no, trenér nemůže být spokojenej, to by pak neměl co trénvat.)


c jakma, :( (4.11. 2008 09:07)

No to sice není špatné, ale dostat 11? A navíc v dalším zápase dát za 20minut 1koš? No to není zrovna podle mých představ. :(


c Marie, :) (4.11. 2008 08:44)

Zdravíme z Taiwanu! Moc gratulujeme k vítězstvím, jste šikulky! 16 košů za 40 min. to je dost dobrý!Jen tak dál. Nebojte, příště už Vás podpoříme v hale. Mějte se krásně a držte nám prosím pěstičky


c Ondra, OFF (3.11. 2008 22:45)

Jen jako připomínku - Hanka je Bečvárovská, nikoliv Bečvářová (viz text v prvním zápase). Už jsem za to taky schytal :-)))
Mrzí mě, že jsem kvůli pískán neviděl nic, kromě posledních desti minut se Znojmem.