Dorostenci proti Náchodu naplno bodovali

Důležitý duel čekal dorostence na den sv. Valentýna, kdy do Brna zavítal Náchod. Tento soupeř neměl dosud odehraný v soutěži jediný zápas, kromě předchozího duelu s námi. Nakonec se naši junioři poprvé v letošním ročníku mohli radovat z plného bodového zisku.

1. zápas
KK Brno x PKC Náchod 16:5 (7:3)

Snad poprvé jsme až na asbenci Michala byli v plné sestavě. A na hře se to projevilo pozitivně. Solidní zápas jedné čtveřice, druhé se dařilo méně, protože chyběl pohyb a doskok. Navíc tato čtverka měla proti sobě silnější protivníky a vázla střelba, když v některých útocích jsme vystřelili i 4x a netrefili ani jednou obroučku. Nakonec po prostřídání a zlepšeném výkonu ve druhé půli jsme získali jasné a zasloužené vítězství.

Střelci Brno: Kovář - 4; Drábková D., Jemelíková V. - 3; Cupáková - 2; Dlapa, Pospíšil, Drábková A., Pléhová - 1

2. zápas
KK Brno x PKC Náchod 14:7 (10:2)
Zápas měl opačný průběh než předchozí duel. Velmi dobrý byl 1. poločas, ve kterém jsme jasně dominovali. Byly tam momenty s velmi dobrým pohybem, chystali jsme si šance a dařilo se je i lépe proměňovat. Ve druhé půli jsme vystřídali a to se tentokrát na hře projevilo negativně. Nedařilo se nám doskakovat nepřesné střely a opět chyběl správný pohyb. 2. poločas jsme prohráli 4:5, ale díky náskoku z první půle nám to nemuselo vadit.

Střelci Brno: Drábková D., Jemelíková V. - 6; Pokorný, Kovář - 1

Autor: Ondra
Vydáno: 14.2. 2015 19:17