Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Dorostenci si jedou zvýšit sebevědomí

Po ne moc povedeném minulém kole se budou snažit brněnští dorostenci zlepšit své výkony a přivézt z Kutné Hory i nějaké ty body.

  

V předposledním kole základní části 1. dorostenecké ligy narazí brňané na týmy Znojma "B", Kolína "B" a Bělé pod Bezdězem.

 

Co očekávají od těchto zápasů Lukáš Pazourek, Jakub Pernica a Katka Havlíčková?

 

 

      V tabulce ztrácíte na medailové pozice hodně bodů s jakým cílem půjdete do utkání?

 

Lukáš: Jo, to je pravda a asi už to zvrátit nedokážem. Celou sezónu jsme měli problémy vůbec nastoupit do utkání, takže myslím, že současný stav je ještě celkem ucházející. Do zápasů určitě jdeme s tím konečně ukázat co v nás je, zvednout si sebevědomí před baráží a myslím, že díky celoroční tvrdé práci a postupným sehrávání se nám to může povýst.

 

Pernja: Víme, že jsme v průběhu sezony ztratili mnoho bodů a nelíbí se nám to, chceme bojovat a udělat něco s tímto nepříznivým stavem. Do zápasu půjdeme nabuzení na vítězství a budeme chtít podat co nejvyšší výkon, kterým rozmeteme soupeře.

 

Katka: Našim hlavním cílem bude získat co největši počet bodu a pokusit se tak snižit propastný rozdíl, který nás děli od soupeřů, se kterými jsme na začatku souteže chteli bojovat o prvni pričky tabulky. Dalšim cílem je zlepšit naše střelecké statistiky, bez kterých žadne body nezískáme.

 

 

      Co čekáš od jednotlivých soupeřů?

 

                        Znojmo "B" -

 

Lukáš: Dle mě bude tenhle soupeř nejtvrdší oříšek. Při minulým turnaji nám dali klepec, tak doufám, že tentokrát to bude lepší a pokud nevyhrajem, tak že aspoň zabojujeme a uděláme to napínavý.

 

Pernja: Očekávám opět dobře organizovanou hru zakončenou přesnou střelbou. Jako obvykle se dá očekávat, že hlavními aktéry zápasu budou kluci, protože Znojmo má kvalitní a hlavně rychlé kluky.

 

Katka: S tímto týmem jsem hrála v letošní sezóně pouze jednou, ale očekávám, že toto střetnutí pro nás bude v tomto kole nejtěžším. Nevybavuji si žadne slabiny týmu a myslim, ze velkou oporu mají v klučičí časti týmu, proto si myslím, že velka čast útoku bude stát právě na nich. Myslím, že tento zápas by mohl byt "nejkorfbalovějši"

 

                        Kolín "B" -

 

Lukáš: Myslím, že Kolín můžeme v klídečku porazit když nám tam budou padat haluze, díky kterým minule porazili oni nás.

 

Pernja: Kolín nás nemůže ničím překvapit, hraje pořád stejně. Špatně. Jejich hráči nestřílejí nijak dobře technicky ani nehrají uspořádaný korfbal, mají pouze moc štěstí. Na ně se musí více šlápnout v obraně a nebudou schopní dát ani koš.

 

Katka: Od Kolina očekávám jiný styl hry než od Znojma. Myslím, že hra bude pomalejši, méně přesná a více budou rozhodovat chyby v obraně.

 

                        Bělá pod Bezdězem -

 

Lukáš: Po utkání proti nim cca před měsícem věřím tomu, že je dokážeme porazit. Jejich tým stojí na jedný hráčce a pokud proti ní nastoupí Katka tak ju smaže a výhru snad budem mít v kapse. Čekám, že tenhle zápas bude pro nás nejjednodušší.

 

Pernja: Na ně se hraje opravdu těžko, protože mají v týmu výbornou střelkyni a dva sprintery, kteří komukoli utečou do donášky během 3 kroků. Jediný způsob obrany je nechávat je střílet, ale bohužel jim nechybí štěstí. Od nich se dají čekat pouze dlouhé útoky stále o tom stejném, 10 střel, 20 střel, třeba i 50, když ta poslední tam spadne.

 

Katka: Tým se silnější dívčí částí týmu, nesmíme však opomíjet rychlost jejich kluků a dát si pozor na jejich časté sbíhání do donášek. Očekávám, že v zápase bude znát již tradiční rivalita. Od Brna očekávám dlouhé útoky se 100% úspěšností. :-)

 

 

      Kolik tipuješ, že vybojujete bodů? Případně proti komu?

 

Lukáš: Mý tipy jsou: s Bělou výhra, s Kolínem těsná výhra a se Znojmem těsná prohra po napínavým zápase, ale nevím no, může to být uplne jinak, můžeme všechny vydrtit nebo můžou dát všichni kotel nám, ale to snad ne.

 

Pernja: Myslím si, že bychom mohli vybojovat 6 bodů. Porazit Kolín B není těžké, jenom se musíme snažit a pořádně je bránit a s Bělou pod Bězdězem už jsme několikrát hráli vyrovnanou partii, tak proč je při přesné střelbě neporazit?

 

Katka: Tipuju, že se nám nepodaří získat plný počet bodů, ale doufám, že alespoň šest si domů odvezeme. Věřím, že se nám v sobotu podaří o body obrat tým z Kolína a Bělé. Když přibude i Znojmo, turnaj pro mě bude velmi úspěšný.

Autor: jakma
Vydáno: 26.2. 2008 12:00
Přečteno: 2155x
Hodnocení: 2.8 (celkem 501 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk

Související články

Dorostenci příliš nepřesvědčiliPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Kolin, Kolínský web (7.3. 2008 16:06)

ale Kolín, teda vlastně Kutná Hora svůj web má: www.korfbalkh.estranky.cz ;)


katka, pekne (7.3. 2008 13:59)

Ondra: Pekne Ondro ;)


c Ondra, Kolínský web (7.3. 2008 09:58)

Ne že bych někomu bránil psát na naše weby, ale možná by nebylo špatné, kdyby si i Kolín taky zřídil nějaké stránky, abychom se i my mohli vyjadřovat k jejich "výplodům".


Miiisa, :) (5.3. 2008 14:28)

sviky:
Ahoj :) mno sice nemám páru, kdo seš, ale musím tě poupravit. Je sporné říkat o mě, že jsem nejlepší holka ligy. Co Tereza od vás, hm? A další...tohle je hodně sporné a jde jen o prosazování, bez ostatních bych tedy byla nic.

Jinak se vším souhlasím :) a to zranění nebylo zas tak hrozné, jen trochu špatně podvrknutý kotník...chtěla jsem dál hrát, ale oni mě přemluvili, abych nešla...jinak nejsem hráč, kterej by pro nic za nic z hřiště odcházel.

Co se týče toho, že konečně někdo proti Brnu něco napsal? Hele tohle je sporný. Podle mě je tohle celé špatně. Akorát kvůli tomu vzniká zbytečná rivalita na hřišti, což není občas moc dobré a další věci, ale zase je pravdou to, že když takhle někdo na otázku odpoví musí počítat s tím, že s tim nemusí někdo souhlasit...

tak asi tak no...


sviky, Sviky (5.3. 2008 12:34)

je vidět, že hrajeme tak špatně, že jsme schopný vézt 10.0 v poločase s Brnem! jinak druhej poločas jsme střídali, aby si zahráli fšichni. hold naše haluze jsou hold fakt špatný, ale technika není fšechno. Nakonec bylo vidět, kdo na koho šlápnul v obraně (Perňa dostal čepici!)
nejvíc mě ale potěšilo, když jste hráli s Bělou a Míša (nejlepší holka téhle ligy) se zranila. proč jste nepovolili hrát s Terkou (když jsme tak špatný)?!?
nakonec chci, ale i Perňovi poděkovat, protože, kdyby si tady ty blbosti nenapsal, tak se nikdo proti vám tolik nehecne.


Miiisa, :-) (3.3. 2008 17:42)

Deny:
Neni zač...mám svůj názor a když se mi něco nelíbí, tak to řeknu :D takže fakt nejni zač :-D


Deny, Miiisa (3.3. 2008 10:08)

díky Míšo....jo a ty Pernjo hele dyť i Šíma říkal, že jsme střídali, aby si zahráli i slabší hráči.....to, že nedají tolik košů a nějáký ten koš dostanou, to nám už bylo jedno, ptž jsme vedli deset nula......a výsledek se Znojmem?Vždy mají 1. poločas trochu slabší než se roztřílejí. A na to že většina jsou starší žáci.....prostě jsou lepší


Miiisa, Heh (2.3. 2008 14:17)

pernja:

Promiň, ale my jsme přijeli v 5 ;) to za prvé, ale to je už vedlejší. Co si pamatuju, tak jsme byli jen v prvním turnaji kompletní a to že vám chyběla Katkam, Bára...to není výmluva. Jako nezlob se na mě. Nemíním se tady s nikým dohadovat.
Jen podotýkám, že 7 háčů a 5 je trochu rozdíl...

Jak už jsem psala předtím korfbal není o JEDNOM hráči, máš to i v pravidlech a já osobně si neumím představit, že by jeden hrář přebíhal z obrany do útoku a podobně, tak si já představu hru jednoho.
Taky jsem psala, že korfbal je už takový, že v korfbale každý nese svou roli. Někdo je střelec, jiný zase dobrák pro všechno, ale ty role se dost často měněj...podle mě tohle je jen na hráči, takže dovol mi zase ty a nekomentuj to tímhle, protože korfbal se nemůže nikdy stavět na jednom hráči. Přeci jen ten jednotlivec nedává koše za druhou půlku, že???

Co se týče Kolína ( už se zase budu opakovat ), již níže jsem napsala, co si o jejich hře myslím, tak to pro příště alespoň čti a nechtěj, abych tu něco opět opakovala...
Ano, jejich hra se mi nezdá ve všech situacích uspořádaná, stejně se mi tak nezdá naše, ale ani VAŠE hra nějak více uspořádaná.

Jinak Znojmo...NIkdy jsem neřekla, že se nedají porazit. My sami jsme je již jednou porazili, jednou remízovali a jednou prohráli o koš. Jen jsem podotkla, že s tou hrou, co jste předváděli ve Znojmě na ně prostě nemáte...


SIMA, hahahahaha... tak kdo je lepší.? (2.3. 2008 12:37)

Co se týče zápasu v KH, myslím, že Kolín dost přesvědčil tím, že v poločase vyhrával na Brnem 10:0 !!!!!!! Takže se pak můžeme bavit o halůzové hře. Vaše nepřipravené akce a střílení bez doskoknu, bylo pro nás výhodou, a tak to nakonec dopadlo že jsem v poločase vedli 10:0. For Pernja: to že se tady uklidnuješ tím, že jste to po druhém poločase TROCHU stáhlí, tak to jenom proto, že jsme vystřídali, aby si taky zahrálli naši slabší hráči.!!! Museli jsme se šetřit na Znojmo, i když to pro nás nedopadlo dobře.
I když jsme prohráli ze Znojmo, měli jsme spíše větší radost že jsme porazii Vás a doufám, že podobné kecy.. o nás.. se už nebudou opakovat. Abych ti pravd řekl Pernjo, docela se mě to dotklo, až rozzuřilo.!!!!
To co si napsal není pravda a dokázali jsme ti to při zápase...
Těším se na další zápas ... zatím ŠÍMA 8)


pernja, Re: Heh (2.3. 2008 10:54)

Dovol, abych tě opravil. Tobě přijde, že my jezdíme pořád v 8 a že máme stále nejsilnější sestavu?.. NE .. My jsme na tom podobně jako vy, jezdíme často v 7 a máme s sebou nováčky, viz. turnaj ve Znojmě (tam chyběla Katka, Barča a pak já jsem nebyl k dispozici na zápas s Třeboní). Tam to bylo v našem týmu to stejné, jako v tom vašem teď v Kutné Hoře.

Když 3 nebo 2 hráči doskakují a asistují, tak ten třetí neustále střílí. A když to trefuje, tak je prakticky jediným střelcem týmu. Tohle ti nepřijde, že ta hra stojí na jednom hráči? Doskakovat a asistovat umí skoro každý, ale dávat koše ne.

Ke Kolínu. Jejich hra je hodně neuspořádaná a to nezapřeš. My jsme s nimi prohráli v KH, protože je v prvním poločase chytla košová eufórie, kdy každá první střela v útoku spadla do koše. Proti tomu se v obraně nedá nic dělat. Ve druhém poločase se už museli spoléhat na to, co sami vytvoří, protože jim štěstí došlo, a jak to vypadalo? Prohráli ten poločas 6:3. Protože neměli spořádané útoky jako my. Proč v prvním poločase 10 košů a v druhém 3? ... K zápasu s Třeboní se nebudu vyjadřovat, jak jsem řekl, chybělo tam několik hráčů, hráli jsme myslím aji v 7. To stejné, co jste předvedli vy v KH.

A ke Znojmu. Nevím, co tě na tom rozesmálo? Viděla si skóre prvního poločasu? 5:4 pro Znojmo. Tobě přijde, že se tento zápas nedá vyhrát? ... Že se nám to nepovedlo, je už druhá věc, ale není pravda, že na to nemáme. To jasně ukázal ten první poločas.


Miiisa, Heh (2.3. 2008 08:19)

Honzo...ano...možná jste jednou porazili, ale nemyslíš, že činy mluví za vše, což je zrovinka tabulka???
Nemůže to shazovat třeba na to, že nemáte formu...jako promiň, ale ve Znojmu mi vaše zápasy docela stačili, aby mě utvrdili, že jste s¨padli fakt do bláta, ve kterým se cachtá Bělá též, ale s tím rozdílem, že nám na to kašlou hráči, že nejezdí...váš případ je, že nedokážete udělat žádný pořádný útok.
Takové to hecnutí, co jste předvedli v KH je možná dobré, ale podle mě to není konečná...

Co se týče toho, co se tu napsalo...ano i podle mě je to dosti urážlivé!!!
Korfbal, že by stál na jednom hráči. HAHAHA ještě jsem neviděla hru, kde by hrál jen JEDEN hráč. Korfbal je o souhře a né o jednotlivcích. Někdo je prostě dobrý a dostane se na post střelce, jiní jsou zase nezbytní na asistenci a skoku, ale vše se to točí, prtž nemůže stále jen jeden hráč se prosazovat...jsou tam i ostatní.

Co se týče Kolína...kdyby byli tak špatní, takl by asi nebyli první, že??? Ano, musím řct sama za sebe, že je jejich hra občas dost neuspořádaná, ale podívej se na nás. Podívej se na Vás! Občas mi přijde jako kdybyste byli začátečnící a né že jste spadli z extraligy, viz. zápas s Třeboní.
A nakonec mě totálně rozesmálo, že jste vůbec přemýšleli nad tím jestli porazíte Znojmo :-D Jako promiň, ale přestože ta sestava, co hraje proti nám hraje ještě žáky, tak každej musí přiznat, že oni jsou prostě dobří. Jejich tým má slabé, ale i silné články a to velmi silné články. Jejich hra je nějak uspořádaná a dá se na ní koukat pokud zrovna nejsou hrou otrávení, prtž je lehký soupeř...mno to je asi vše...


c Honza, Porazit Kolín.??? JASNĚ (29.2. 2008 18:56)

Kolín porazíme. A neříkej že vám nesaháme ani po kolena. Hráli jsme proti sobě jenom dva zápasy a jeden jste vyhráli vy a jeden my. To je půl na půl :P.


SIMA, Porazit Kolín.??? ANI NÁHODOU (28.2. 2008 19:40)

Chápu, že si chcete vylepšít " náladu " tím, že si chcete přivézt body, ale uražet, to se mi moc nelíbí. Když se podívám na tabulku, tak nám nesaháte ani po kolena. Takže to asi nebude zase tak náhodná hra co.????? Nejdříve hledejte chyby sami na sobě, a né na nás. Těším se na VÁs.. ahoj v Kutný HOře... ŠÍMA 8)