Druhé kolo 1.české korfbalové ligy

V neděli  8.11. se konalo další kolo 1.ČKL tentokrát na domácí půdě, hostili jsme Znojmo B a Kolín B. Do hry vstoupili i hráči dorostu, kteří dostali možnost zahrát si v seniorské soutěži. Nutno podotknout, že dívky neměly nikoho na střídání a tedy odehrály zápasy ve čtyřech.

1.zápas
KK Brno B - TJ MS Znojmo B    14:26 (7:12)

Do prvního zápasu nastoupilo Brno s cílem užít si zápas a uhrát dobrý výsledek. Na začátku prvního poločasu hráči využili nepozornosti znojemské obrany a po krátké chvíli šli Brněnští do vedení 2:0. Bohužel  později se ukázala ,především při doskocích, výšková převaha některých znojemských hráčů a Znojmo odcházelo o poločase do šaten s pěti bodovým náskokem. Brňané bojovali a na každý koš se hodně nadřeli, ale ke konci zápasu už docházely síly a konečný výsledek byl tedy 14:26.

Střelci:  Bušíková 4, Jemelíková 3, Drábková 2, Cholava 2, Kovář 1, Pazourek 1, Kysel 1, Dvořáková A., Sopko, Majorský, Kohl, Máša

2.zápas
TJ MS Znojmo B - VKC Kolín B     18:26 (8:10)

První poločas druhého zápasu byl velice vyrovnaný. Hráči Kolína nastoupili do zápasu plní energie, dařila se jim střelba a měli dobré doskoky pod košem. Konečný výsledek  26:18 ve prospěch Kolína.

3.zápas
KK Brno B - VKC Kolín B  13:23 (7:8)

Hráči Brna do zápasu nastoupili v pozměněné sestavě a namotivováni uhrát dobrý výsledek. To se projevilo v prvním poločase, kdy Brněnští nedávali soupeři prostor v útoku a pečlivě bránili. Bylo vidět že hráčům z Kolína to dělá jisté problémy a nedařilo se jim míč prohodit obroučkou .Po poločase byl výsledek příznivý 7:8. Ve druhém poločase soupeř nastoupil pouze v sedmi hráčích (zranění kotníku). I přesto se Kolín nenechal odradit a projevily se zde zkušenosti  a střelecká úspěšnost některých hráčů. Brno se dostávalo do obrovských šancí, ale hráčům se nedařilo proměnit  vyložené šance. Konečný výsledek 13:23 pro Kolín.

Střelci: Bušíková 6, Jemelíková 4, Kysel 2, Kovář 1, Dvořáková A., Drábková, Majorský, Cholava, Sopko, Kohl, Máša

Děkujeme všem fanouškům a divákům, kteří přišli brněnský tým podpořit.

Autorka článku: Vendy Jemelíková

Autor: Admin