Kategorie: reprezentace

Dva hráči v reprezentaci do 16-ti let

Po delší době má brněnský klub své zástupce v nejmladší reprezentační kategorii - do 16-ti let.

V letošním roce se zúčastní reprezentační výběr České republiky do 16-ti let neoficiálního MS této kategorie. A měli by být u toho i Kristýna Pospíšilová a Marcel Pokorný z našeho klubu.
Turnaj s názvem Talent World Cup U16 (http://www.u16talentworldcup.nl) se uskuteční v nizozemském Schijndelu v termínu 17.-18.3.2012.

Zatím, co Kristýna svou účast ihned potvrdila, tak Marcelovi se radostí probudilo slepé střevo. O svou účast teď bojuje v nemocnici, kde podstoupil ve čtvrtek operaci a není ještě pořád jisté, jestli do Holandska odcestuje.

Vydáno: 26.2. 2012 20:19