Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Dvě prohry s Kolínem znamenají 4.místo po základní části

Poslední kolo mělo určit dvojice pro semifinále. Vzhledem k ostatním zápasům bylo téměř jasné, že tým ze 4.místa narazí na úřadujícího mistra z Č.Budějovic a 3.tým na Znojmo. Brněnští potřebovali k udržení 3.místa alespoň jednu výhru.


VKC Kolín - KK Brno 23:19 (11:9)

   

Do prvního utkání nastoupili brněnští hráči s vědomím, že do něho musejí dát vše, aby výhru urvali na první pokus. Do dalšího zápasu totiž nemohli počítat s Ondřejem Fridrichem a Evou Kejdušovou, kteří museli z rodinných důvodů po zápase zpět do Brna.
Do utkání nastoupily čtverky ve složení Peter Bušík, Honza Šedý, Marie Coufalová a Eva Kejdušová. Druhá Ondřej Fridrich, Tomáš Cholava, Mirka Koláčná a Petra Škrobová. Mladší čtverce se dařilo lépe kombinovat a drželi brněnské šance na výhru. Skóre bylo vyrovnané až do poločasu. Těsně před jeho skončením nastala další nepříjemnost pro hosty, kterým se zranila Petra Škrobová a musela z utkání odstoupit. Její místo zaujala Barbora Dvořáková.
Do druhého poločasu nastoupil místo Tomáše Cholavy Jakub Máša. Změna měla přinést více pohybu a větší tlak do koše. To se brněnským hráčům dařilo, ale nedokázali proměnit jednoduché šance z blízkosti koše a kolínští si proto udržovali mírný náskok 2-3 košů. Risk v posledních minutách se snahou o vyrovnání, ale přinesl pouze zvýšení náskoku domácích na konečných 23:19.

 


VKC Kolín - KK Brno 21:14 (11:9)

   

Do druhého zápasu museli nastoupit brněnští jen 7 lidech, když nemohli nasadit Ondřeje Fridricha, Evu Kejdušovou ani zraněnou Petru Škrobovou.
Čtveřice nastoupila ve složení Peter Bušík, Honza Šedý, Marie Coufalová, Barbora Dvořáková a těžkou práci ve trojici čekala Tomáše Cholavu, Jakuba Mášu a Mirku Koláčnou.
Ze začátku vypadalo utkání podobně jako to první. Brněnským se i v oslabení dařilo držet se soupeřem krok. Dokonce si vypracovali i mírný náskok, když ve 25.minutě vedli 7:9, ale po následném oddechovém čase kolínští stačili do poločasu stav otočit na 11:9.
Do druhého části nastoupili hosté s tím, že nemají co zratit a pokusí se Kolín ještě potrápit. To se jim dařilo a udržovali soupeře stále na dostřel 2-3 košů. Až v závěrečných minutách se domácím podařilo více bodově odskočit a zajistit si po výsledku 21:14 konečné 3.místo.

 

Brněnští hráči zakončili základní část na 4. místě, což znamená semifinálové souboje s úřadujícím mistrem z Českých Budějovic. První by se mělo uskutečnit v neděli 17.4. v Brně. Čas a místo utkání bude teprve dojednáno.

   

Přijďte nás podpořit.

 

 

Autor: jakma
Vydáno: 29.3. 2011 21:40
Přečteno: 1165x
Hodnocení: 2.8 (celkem 428 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


c Marie, :) (30.3. 2011 09:22)

Moc pěkný článek!