Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Finále školního korfbalového poháru už tuto středu

Školní korfbalový pohár zná všech 12 finalistů, kteří se již pilně připravují na velké finále, které se bude konat tuto středu 6.dubna v hale Tatranu Bohunice. Současně na třech hřištích se odehrají souboje o medaile v letošním prvním ročníku této soutěže brněnských základních škol.

 

Po šesti družstvech ve dvou věkových kategoriích nastoupí od 8:30 do 12:30 proti svým vrstevníkům z různých částí Brna. Mezi dvanáct nejlepších týmů Brna se kvalifikovalo 10 různých škol. ZŠ Otevřená ze Žebětína a ZŠ Pastviny z Komína si vybojovaly postup v obou kategoriích a budou mít na finále dvojnásobné zastoupení. Další účastníci v kategorii Přípravek z 2. a 3. ročníku jsou: ZŠ Arménská z Bohunic, ZŠ Heyrovského z Bystrce, ZŠ Labská ze Starého Lískovce a ZŠ Sirotkova ze Žabovřesk. V kategorii Minižáci, 4. a 5. ročník, se do finále kromě dvou zmíněných škol kvalifikovaly také následující školy: ze Starého Lískovce ZŠ Bosonožská a ZŠ Elišky Přemyslovny, ZŠ Jana Babáka ze Žabovřesk a ZŠ Laštůvkova z Bystrce. V turnajovém systému každý s každým odehrají v tomto finálovém kole všechna družstva po pěti zápasech.

 

Záštitu nad finálovým dnem převzal starosta městské části Brno-Bohunice, Ing. Antonín Crha, který přijde osobně předat velkého množství připravených cen, pohárů, medailí, vstupenek na MS do 23 let v Olomouci a mnoho dalších sladkých odměn. Oceněni budou také nejlepší střelec a střelkyně v obou kategoriích. Celý průběh turnaje bude natáčet také školní televize ze ZŠ Laštůvkova. Vyvrcholení turnaje je naplánováno na 12:30 s následným předáním cen od 12:45.

 

Školní korfbalový pohár je organizován Korfbal klubem Brno a Českým korfbalovým svazem pod projektem „KORFBAL DO ŠKOL" podporovaném z prostředků těchto subjektů:

Magistrát statutárního města Brna

Jihomoravský kraj

Městská část Brno - Bystrc

Autor: Peter
Vydáno: 5.4. 2016 11:22
Přečteno: 456x
Hodnocení: 2.5 (celkem 138 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.