Finále starších žáků

Dne 9. 5. 2009 se uskutečnilo samotné finále ligy starších žáků. Nám se podařilo se do finále probojovat. Vše se odehrávalo v nedalekém Znojmě. Zúčastnily se celkem 4 týmy, a to: Brno, Kolín, Znojmo a Náchod.

1. zápas: Brno-Kolín 2:18  (0:9)

To, že vyhrajeme, nebylo ani zdaleka pravděpodobné, věděli jsme, že Kolín je tvrdý oříšek stejně jako Znojmo. Ze zmíněného výsledku bylo jasné, že zápas dopadl katastrofálně. To jsme také čekali, ačkoliv jsme rozhodně mohli více zabojovat. Co se dalo dělat, než sobotní den přežít.

Koše : Jarda Drábek 1, Jiří Kříž 1

2. zápas: Brno-Znojmo 2:21  (1:9)

Další protivníci stáli proti nám. Opět jsme nečekali žádnou slávu, i když jsme se s hráči Znojma již jednou setkali. Hra byla ale mnohem horší, než jsme čekali. Brno nebylo vůbec ve formě a Kuba musel skousnout další prohru. Hold profíci se poznají.

Koše : Jarda Drábek 1, David Polák 1

3. zápas: Brno-Náchod  7:11  (3:6)

Poslední naděje na umístění v jednom z prvních tří míst. Do zápasu jsme se pokusili dát hodně, ale někdy ani to nezabírá. Největší příčinou bylo nepravidelné chození na tréninky, alespoň u většiny hráčů to tak je! Bohužel se to týká i mě. Takže z toho vyplývá, že jsme málem šli do Brna pěšky:D...za prohru. Byli jsme opravdu naštvaní, ale čas se vrátit zpět nedá. Do Brna jsme se vraceli s prázdnou, bohužel jsme nedostali ani bramborovou medaili.

Koše : Jarda Drábek 3, Jakub Šilhan 2, Barbora Malcová 1, Adéla Dvořáková 1

Můžeme jen doufat, že příští sezónu předvedeme lepší výkon. Myslím, že i tak jsme odvedli skvělou práci. To, že jsme se dostali po prvním roce do finále, je alespoň pro mě velký úspěch a samozřejmě za to vděčíme mnoha lidem, jak spoluhráčům, divákům a pánům učitelům, tak ze všech nejvíce Kubovi a Mirce! Děkujeme!

Autor článku : Tereza Richterová

Autor: Admin