Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Finále starších žáků

Dne 9. 5. 2009 se uskutečnilo samotné finále ligy starších žáků. Nám se podařilo se do finále probojovat. Vše se odehrávalo v nedalekém Znojmě. Zúčastnily se celkem 4 týmy, a to: Brno, Kolín, Znojmo a Náchod.

  

1. zápas: Brno-Kolín 2:18  (0:9)

  
To, že vyhrajeme, nebylo ani zdaleka pravděpodobné, věděli jsme, že Kolín je tvrdý oříšek stejně jako Znojmo. Ze zmíněného výsledku bylo jasné, že zápas dopadl katastrofálně. To jsme také čekali, ačkoliv jsme rozhodně mohli více zabojovat. Co se dalo dělat, než sobotní den přežít.

Koše : Jarda Drábek 1, Jiří Kříž 1


2. zápas: Brno-Znojmo 2:21  (1:9)

 
Další protivníci stáli proti nám. Opět jsme nečekali žádnou slávu, i když jsme se s hráči Znojma již jednou setkali. Hra byla ale mnohem horší, než jsme čekali. Brno nebylo vůbec ve formě a Kuba musel skousnout další prohru. Hold profíci se poznají.

Koše : Jarda Drábek 1, David Polák 1
 

3. zápas: Brno-Náchod  7:11  (3:6)


Poslední naděje na umístění v jednom z prvních tří míst. Do zápasu jsme se pokusili dát hodně, ale někdy ani to nezabírá. Největší příčinou bylo nepravidelné chození na tréninky, alespoň u většiny hráčů to tak je! Bohužel se to týká i mě. Takže z toho vyplývá, že jsme málem šli do Brna pěšky:D...za prohru. Byli jsme opravdu naštvaní, ale čas se vrátit zpět nedá. Do Brna jsme se vraceli s prázdnou, bohužel jsme nedostali ani bramborovou medaili.

Koše : Jarda Drábek 3, Jakub Šilhan 2, Barbora Malcová 1, Adéla Dvořáková 1


Můžeme jen doufat, že příští sezónu předvedeme lepší výkon. Myslím, že i tak jsme odvedli skvělou práci. To, že jsme se dostali po prvním roce do finále, je alespoň pro mě velký úspěch a samozřejmě za to vděčíme mnoha lidem, jak spoluhráčům, divákům a pánům učitelům, tak ze všech nejvíce Kubovi a Mirce! Děkujeme!


Autor článku : Tereza Richterová

 

Autor: Admin
Vydáno: 15.5. 2009 19:37
Přečteno: 1373x
Hodnocení: 2.7 (celkem 405 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


c Ondra, Díky za článek (16.5. 2009 17:41)

Díky díky, škoda, že jste nenapsali taky něco o vaší hře, třeba co se vám nedařilo a co aspoň trochu šlo. Horší než porážky samotné jsou porážky po špatných výkonech, taže mě mrzí, že hlavně z posledních zápasů jsem měl pocit, že se vám moc herně nedařilo.

Musím ale začít jinak - velkou gratulací, že jste vůbec do finále postoupili, protože v prvním roce svého korfbalového působení je to paráda. I když jste měli proti ostatním týmům minimálně postup do semifinále lehčí v tom, že jste většinu zápasů prohráli s Prievidzou, jejíž výsledky se nezapočítávaly.
Sledoval jsem vaše výkony trochu zpovzdálí během celého roku a měl jsem z vás velkou radost, že se vám korfbal líbí a celkem i daří. Jen si dovolím varovat: bez tréninků to nejde a pokud nebudete chodit na tréninky, budou vás postupně válcovat družstva, která jste letos ještě poráželi. Ať už v dorostu nebo v žácích.
Viděl jsem mezi vámi spoustu talentů, ze kterých můžou být za 3-4 roky reprezentanti. To si nevymýšlím, to po 15 letech v korfbalu vím. Jim i všem ostatním si dovolím vzkázat: Nenechte svoji pohodlnost nebo lenost zvítězit nad radostí z korfbalu.
Držím vám palce v příští sezóně, ať už bude za starší žáky nebo za dorost a těším se, že se brzo sejdeme na hřišti.