Finálový den České korfbalové extraligy

Již tuto sobotu se ve sportovní hale v Brně - Bohunicích na ulici Neužilova koná Finálový den České korfbalové extraligy. Tento vrchol sezony začíná od 13:00 zápasem o třetí místo mezi domácím Korfbal klubem Brno a TJ Znojmem MS YMCA. Od 15:00 pak proběhne zápas, který nabídne to nejlepší, co český korfbal nabízí - utkání o titul mistra ČR mezi VKC Kolín a KCC Sokol České Budějovice.

Přijďte podpořit brněnské hráče v boji o bronzové medaile. Zaplněná tribuna a bouřlivé prostředí budou pro ně tou největší motivací.

Celý finálový den proběhne pod záštitou primátora Statutárního města Brna Romana Onderky, který přislíbil účast na slavnostním ceremoniálu od 16:30, kde budou předány medaile a také ceny pro nejlepší hráčky a hráče sezony.

Informace o finále můžete sledovat na facebooku Korfbal klubu Brno.

Vydáno: 9.4. 2014 13:39