Finálový den ČKE a ČDKE

V sobotu 25. 4. 2009 ve znojemské hale TJ Znojmo vyvrcholí dvě nejprestižnější české korfbalové soutěže - Česká korfbalová extraliga a Česká dorostenecká korfbalová extraliga. Ve Znojmě se sejdou celky Českých Budějovic, Děčína, Kolína, Brna a Znojma, aby bojovaly o medailové posty v kategorii seniorské a dorostenecké.

Vyvrcholení korfbalové sezóny se bude konat na domácí půdě ZJ Znojmo MS YMCA - v hale TJ Znojmo v ulici F.J. Curie

Finálový den otevře utkání dorostenců o třetí místo mezi KCC Sokol České Budějovice a TKC Děčín. Následovat bude dorostenecké finále mezi TJ Znojmo MS YMCA a VKC Kolín, v jehož přestávce se bude losovat první ze série diváckých cen.

Po završení dorostenecké soutěže vypuknou boje v seniorské kategorii. O třetí místo se utká VSK VUT Brno s VKC Kolín. O poločase a po skončení utkání budou vylosováni další majitelé vstupenek, kteří si odnesou hodnotné ceny.

Vyvrcholením celého dne bude finálové utkání o mistra České korfbalové extraligy, v němž se utkají TJ Znojmo MS YMCA a KCC Sokol České Budějovice. Slavnostní vyhlášení a předání cen pak proběhne za účasti zástupců města Znojma.

Celým dnem bude provázet moderátor Vjacheslav Ganja a diváci budou mít možnost shlédnou řadu atraktivních představení.

Zdroj : http://www.extrakorfbal.cz/

Časový plán dne  -  ZDE

Nejdůležitější místa finálového dne  - hala, obchody, restaurace, závěrečná párty  -  ZDE

Sestava Brna pro zápas o třetí místo :

Holky - Marie Coufalová, Štěpánka Jonáková, Eva Kejdušová, Gabriela Modlitbová, Petra Škrobová

Kluci - Ondřej Fridrich, Petr Horák, Tomáš Cholava, Jakub Máša, Jakub Pernica, Jan Šedý

Spaní ve Znojmě jsem nahlásil asi 15 míst (cena asi 200Kč/osobu)  - Cholavsoni 2x, Zbyňa, Lucka, Ondra, Bady, Pernja, Honza, Petra, Gaba, Maruška, Kubík, Ivan, ??? + další nehlášení!

Vydáno: 22.4. 2009 10:01