Finálový den v Prostějově

Prohra v semifinále sice znamená, že nebudeme hrát v televizním finále, ale pořád máme šanci bojovat o bronzové medaile. Na finálový den do Prostějova se vydáme v sobotu 17.5.2008 stejně jako vloni pronajatým autobusem. V článku najdete více informací o celé akci + možnost nahlášení se do busu a na ubytování.

Předpokládaný program finálového dne bude následující:
9:30 - zápas o 3.místo ČDKE
11:30 - finále ČDKE
pauza z důvodu istalace zařízení ČT
14:30 - zápas o 3.místo ČKE (Brno vs. České Budějovice)
16:30 - finále ČKE (Kolín vs. Znojmo)

20:00 závěrečná párty

Je možné zajisti ubytování v Domově mládeže ze soboty na neděli - cena za 1 noc je 160Kč.

Návrhuji odjezd busu někdy po 10h z Brna, abychom viděli dorostenecké finále. Po skončení finále by bus ještě cca 1,5 hodinky čekal (podle domluvy) a s těmi, kdo nechtějí na večerní párty by odjel, aby byl v Brně kolem 20:00 h. Pro ty, co zůstanou na oslavy zajistíme ubytování a druhý den se přesuneme vlakem domů.

Pište prosím do komentářů pod článkem, kdo chcete jet s námi busem a kdo chcete zajistit ubytování (případně třeba i pro někoho dalšího). Případně to můžete hlásit na trénincích svým trenérům nebo mě na e-mail ofridrich(zavináč)volny.cz.

Do 30.4. musíme nahlásit předběžný počet nocležníků!

Autor: Ondra
Vydáno: 22.4. 2008 13:18