Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Holandsko 2009 - další info

Ojdezd už se velmi blíží, takže v článku uvádím odpovědi na aktuální otázky.

 

 

Jak bylo uvedeno, za jídlo, pití a ubytování každý zaplatí 65 €. Tyto peníze vybírám v pondělí na tréninku nebo ve středu buď při srazu na odjezd nebo na místě. Každý tuto částku musí zaplatit, protože ji při příjezdu odevzdáme organizátorům. 

 

Pojištění - nesjednáváme žádné hromadné. Doporučuji, abyste si každý sjednali sám za sebe (někdo má třeba ke kartě). Nesjednávejte si sportovní pojištění, stačí obyčejné turistické. Vzhledem k tomu, že korfbal není nikde evidován jako běžný sport, zaplatili byste mnohem vyšší pojistné.Navíc akce není žádným oficiálním turnajem, takže tam opravdu budeme jen "rekreačně sportovat", na případné zranění při takové činnosti se vztahuje běžné turistické pojištění.Pojištění se dá sjednat přes internet velmi rychle a levně - cca 105,-Kč na 5 dní. Hlavně ale doufám, že se nikdo nezraníte...

 

Dresy bereme červené DD Sport, červené Nike a bílé Gems. Holky, všechny si vemte veškeré sukně, co doma máte. Hrajeme 6 zápasů, musíme se o dresy nějak podělit. 

 

Pokud někdo potřebuje omluvenky do školy, musí mi dát vědět SMS nejpozději v neděli večer.
 

Celkem nás nakonec jede 19. 

Auta: 

Kuba - Eliška, Maruška, Barča M. (bůh ochraňuj jeho uši a zdravou mysl...)

Perňa - Bady, Zuzka, Pepa

Marek - Mirka, Michal, Lukáš

Ondra - Eva, Ivan, Barča D.

Zbyňa - Štěpa, Honza (bůh ochraňuj jeho auto od uslintání...)

Změna jsou samozřejmě možné.

 

Protože má každý jiné priority ohledně odjezdu, měli bychom se nějak dohodnout, aby jela vždy aspoň 2 auta pohromadě.  Navrhuji v pondělí na tréninku dohodu řidičůo místě a času srazu.

 

Řidiči - cesta je tam velmi snadná - přes Prahu na Plzeň, dále na Amberg, Norimberk (tady není dálnice), a potom už neustále po dálnici "3" přes Frankfurt, Köln, Düsseldorf, Duisburg, přejezd do Holandska - dálnice A12 - Arnhem, Utrecht a v Goudě odbočit na dálnici A20 a po ní přes Rotterdam až do Maasluis. Klub je prakticky hned na začátku městečka, ihned u sjezdu z dálnice. Pokud nemáte GPS, doporučuji vytisknout mapy a itinerář z Google Maps. Pokud máte GPS, zadejte Maassluis, ul. Wipperspark. 

 

Každý z řidičů ode mě dostane na cestu 3.000,-Kč a 100 €.  Na závěr peníze vyúčtujeme a komu co přebývalo, vrátí a naopak, pokud někdo přetáhl, tak se mu doplatí. Myslím ale, že by to mělo celkem stačit. Evidujte si prosím utracené peníze za benzín atd. Poplatky se ani v Holandsku ani v Německu za dálnici neplatí. Pokud si potřebujete koupit dálniční známku pro ČR, použijte ty 3.000,-Kč.

 

Kdyby něco, pište dotazy na diskuzi nebo mi je sdělte v neděli na zápase, ať máme čas je vyřešit. V pondělí večer už bude pozdě na to něco shánět apod. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Ondra
Vydáno: 24.10. 2009 11:27
Přečteno: 1139x
Hodnocení: 2.7 (celkem 348 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.