Hráči Brna B hráli v Českých Budějovicích

V sobotu 18.2. měli na programu hráči žákovského béčka výjezd do Českých Budějovic.

KCC Sokol České Budějovice - KK Brno B   8:2 (1:0)

Po 4,5 hodinách jízdy vlakem a půl hodince chůze k hale nastoupili děti proti domácímu týmu. V prvním poločase výrazně převyšovali obránci své útočníky, a proto padl pouhý jeden koš - 1:0. Druhý poločas byl o poznání zajímavější. Brněnským hráčům se podařilo vyrovnat na 2:2 a vypadalo to, že jsou na koni. To však domácí nechtěli připustit a úspěšným zakončením z větších vzdáleností nám vzali všechny šance na dobrý výsledek.

Sestava a koše : Dusová Michaela, Jemelíková Vendula, Svobodová Natálie 1, Habláková Adéla - Kovář Filip, Sázavský Michael, Pokorný Marcel 1, Malinka Libor

SK RG Prostějov - KK Brno B   25:3 (15:1)

Po krátké pauze nastoupili brněnští hráči proti Prostějovu, který je velkým favoritem celé soutěže. To se projevilo od samého začátku. Lepší a korfbalovější pohyb, vysoká úspěšnost střelby soupeře nedávala dětem z Brna moc šancí. Skóre narůstalo velkou rychlostí a zastavilo se na konečných 25:3 pro našeho soupeře.

Sestava a koše : Dusová Michaela 2, Jemelíková Vendula, Svobodová Natálie, Pléhová Denisa - Kovář Filip 1, Sázavský Michael, Pokorný Marcel, Malinka Libor

Autor: jakma
Vydáno: 22.2. 2012 20:10