Jaké bylo druhé kolo brněnské ligy minižáků?

Po třech týdnech se opět brněnská mládež sešla v tělocvičně v Žebětíně, aby odehrála další kolo svých soutěží. Úvod obstarali minižáci, kde se tentokrát dařilo nejvíce Mix týmu (Starého Lískovce, Žebětína a Bystrce) před Komínem a Bystrcí.

Brno B (Bystrc) - Brno A (Komín) 3:7 (1:4)

Malina Kryštof 2, Prichzi Vendula 1 - Vojnová Sofie 1, Ježková Karolína 1, Kopřiva Oliver 1, Petržela Jan 1, Holík Vojtěch 1, Čech František 1, Lidmilová Anna 1

První utkání dne bylo téměř přesně opačné od toho minulého. Tam bystrčtí zvítězili 8:3, tentokrát jim však děti z Komína porážku oplatili v poměru 7:3. Výhodou komínských bylo, že se dokázalo prosadit velké množství hráčů.

Brno C (Starý Lískovec+Žebětín+Bystrc) - Brno B (Bystrc) 5:2 (4:1)

Tothová Eliška 2, Vojáček David 2, Klimpar Filip 1 - Malinová Kateřina 1, Šmehlík Patrik 1

Ani v druhém zápase se bystrckým dětem nepodařilo navázat na vítězství z minulého turnaje a podlehli i Mix týmu. Tentokrát padli na samotné dno, ale hned v sobotu mají možnost to napravit.

Brno A (Komín) - Brno C (Starý Lískovec+Žebětín+Bystrc) 1:9 (1:6)

Kunzová Lucie 1 - Vojáček David 3, Tothová Eliška 2, Klimpar Filip 2, Duchoňová Anna 1, Krugliak Iryna 1

Zápas o první místo zvládl lépe Mix tým, který se opíral především o úspěšné střelce Davida Vojáčka a Elišku Tothovou, které překvapivě doplnil i nováček Filip Klimpar.

Nejlepší střelci soutěže:
      1.místo - David Vojáček (8košů)
      2.místo - Kryštof Malina (6košů)
      3.-4.místo - Patrik Šmehlík, Tothová Eliška (5košů)
      5.místo - Jan Theissig (4koše)

Všechny týmy budou mít možnost své výkony dále zdokonalovat již tuto sobotu opět v žebětínské tělocvičně.

Vydáno: 16.11. 2015 16:48