Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Jedna výhra znamená třetí místo

V sobotu 24.3. bojovali brněnští hráči o konečnou druhou pozici po základní části. Po zisku jen jedné výhry však obsadili konečné třetí místo a semifinálovou sérii zahájí 14.4. v Brně.

   

TJ Znojmo MS YMCA - KK Brno  16:20  (5:8)

   

Do utkání vstoupily lépe obrany obou družstev, které nedovolovaly útočníkům vstřelení košů. Přesto šli do mírného vedení hosté z Brna. Poločasový stav 5:8 jim mohl dát klid do dalšího průběhu. To se však nepotvrdilo. Během několika minut znojemští vyrovnali a dokonce šli do vedení 11:10. Výsledkovým obratům nebyl konec. Brno opět strhlo vedení na svou stranu a vedlo o 4 koše. Domácí však v poslední minutě snížili až na rozdíl jednoho bodu. Přes velkou snahu se jim nepodařilo vyrovnat, protože brněnští opět dokázali vstřelit důležité koše a získat 3 body.

  

Toto vítězství nadále udržovalo možnost zisku druhé pozice po základní části. Posledním krokem měla být výhra v dalším zápase.

  
Sestava a koše :

  
Jonáková Eliška 2, Coufalová Marie 5, Fridrichová Eva 1, Jonáková Štěpánka (45. Škrobová Petra) - Šedý Jan 1, Bušík Peter 4, Cholava Tomáš 2 (45. Fridrich Ondřej), Vávra Ivan 5

  

  
TJ Znojmo MS YMCA - KK Brno  21:16  (5:7)

 

První část hry byla téměř totožná s prvním zápasem i výsledkem 5:7. V druhé opět přišel popoločasový obrat Znojma, ale tentokrát se brněnským již nepodařilo zareagovat a Znojmo si udržovalo náskok. Zvýšenou snahu brněnských hráčů před koncem zápasu ukončilo pět zásahů Znojma.

  

Sestava a koše :

 
Jonáková Eliška 6, Coufalová Marie, Fridrichová Eva 1 (40. Jonáková Štěpánka), Škrobová Petra 3 - Šedý Jan 1, Bušík Peter 4 (42. Máša Jakub), Fridrich Ondřej (51. Cholava Tomáš 1), Vávra Ivan 5

  


Zisk pouze jedné výhry znamená, že Brno se utká v semifinále proti Českým Budějovicím a Znojmo nastoupí proti Kolínu. Obě série začínají 14.4. na Moravě.

Autor: jakma
Vydáno: 26.3. 2012 19:01
Přečteno: 1051x
Hodnocení: 2.6 (celkem 414 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.