Již i Biskupské Gymnázium v Brně si vyzkoušelo korfbal

Na další střední škole v Brně se představil korfbal. Tentokrát to bylo Biskupské gymnázium, na kterém si studenti zahráli korfbal v průběhu 3 dnů.

Brněnské Biskupské gymnázium se dostalo ke korfbalu i díky některým studentům, kteří aktivně nastupují v dresu Korfbal klubu Brno. A zrovna v této sezóně také získali zlaté medaile v dorostenecké kategorii. Proto v průběhu ukázkových hodin korfbalu pomáhal především místní student tercie Jiří Kohl, který je velkým talentem brněnského Korfbal klubu.

Ve 2 dnech minulého týdne a také toto pondělí si korfbal vyzkoušeli téměř všichni studenti 8-letého gymnázia a také některých tříd 4-letého studia. Všechny ukázkové hodiny probíhaly ve velkém venkovním sportovním areálu školy, přičemž také sluníčko napomáhalo příjemné atmosféře při korfbalových zápasech. Jen při té střelbě proti slunku trošičku překáželo.

Autor: Peter
Vydáno: 15.6. 2017 08:15