Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Korfbalová ukázka na dalším brněnském gymnáziu

Školní korfbal se v letošním školním roce v Brně prezentuje také na středních školách. Druhou takovou školou je Klasické a španělské gymnázium Brno - Bystrc na Vejrostové ulici.

O ukázku na tomto gymnáziu se zasloužil místní student 3. ročníku a hráč KK Brno Filip Kovář, který je také členem české reprezentace do 19 let. Filip domluvil první ukázkové hodiny na pátek 25. listopadu, kdy se korfbal předvedl v sedmi vyučovacích hodinách. Místní tělocvikáři byli korfbalem nadšeni, protože většina tříd má smíšené hodiny tělocviku, tak se korfbal ukázal jako vhodný doplněk výuky. Druhý ukázkový den se uskutečnil v úterý 6. prosince v osmi hodinách tělocviku a poslední ukázkový den bude v pondělí 12. prosince, kde si korfbal vyzkoušejí zbylé třídy, které se ke korfbalu zatím nedostaly. V průběhu všech korfbalových dní na „GyBy" pomáhali s ukázkami korfbalu místní studenti a hráči KK Brno Filip Kovář a Štěpán Kohl.

Protože korfbal zaujal všechny profesory, tak vedoucí sekce tělesné výchovy pan Pauler požádal o zapůjčení korfbalového vybavení pro svou školu. Tuto žádost podpořilo také vedení školy v čele s paní ředitelkou, která sama na škole vyučuje pár hodin tělocviku. Gymnázium Bystrc by se tak mohlo letos zapojit i do turnaje pro brněnská gymnázia.

Autor: Peter
Vydáno: 9.12. 2016 10:28
Přečteno: 327x
Hodnocení: 2.3 (celkem 101 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.