Korfbalové akademie

Kdo byl z brněnských hráčů nominován, aby získával další korfbalové zkušenosti?

O víkendu 4.- 6.9.2009 se bude konat v Chřenovicích korfbalová akademie hráčů do 16let. Za brněnský celek byla nominována Kristýna Pospíšilová, která ve svých 13letech ještě v loňském roce nastupovala v kategorii mladších žáků. V letošní sezóně ji čekají již starší žáci a třeba příjde i pozvánka z dorostu. Nechme se překvapit, co nám Kristýna v sezóně předvede.

Další víkend bude akce pokračovat kategorií hráčů do 19let. Tady bude brněnské barvy hájit dvojce Barča Malcová a Honza Šedý. Co k nim napsat? Členové dorosteneckého týmu, který postoupil do nejvyšší soutěže, a v následující sezóně budou oba určitě členy seniorských výběrů.

Ať se vám daří a neuděláte nám (mně) ostudu. Sám si na to dohlédnu!

Vydáno: 2.9. 2009 20:49