Korfbalové turnaje škol

Již tradičně se v posledním červnovém týdnu konal v Brně na ZŠ Laštůvkova korfbalový turnaj pro žáky základních škol. Letošního ročníků se zúčastnilo 22týmů s celkem asi 200hráči.

V pondělí 24.6. se představily školní týmy z nižších ročníků 3.-5.třídy ze ZŠ Laštůvkova (Bystrc), ZŠ Otevřená (Žebětín) a ZŠ Bosonožská (Starý Lískovec). Všechna první místa si ponechali domácí žáci, když postupně ovládli své kategorie děti ze 3.B, 4.C a 5.A.

V úterý 25.6. přišli na řadu starší žáci v kategoriích 6.-7.ročníků a  8.-9.ročníků. Tento turnaj obsadili pouze hráči ze ZŠ Laštůvkova, které doplnil výběr brněnských zástupců Korfbal klubu Brno. Tyto kategorie přinesly velmi vyrovnané výsledky a o konečném umístění rozhodovalo v některých případech až skóre. Vítězství získala 7.B a  zástupci Korfbal klubu Brno následování 8.A.

Děkujeme všem účastníkům za předvedené výkony a doufáme, že se v příštím roce setkáme opět ve větším počtu.

Fotky z turnajů: https://picasaweb.google.com/korfbal.brno/TurnajeSkolCerven2013#

Výsledky a pořadí turnajů

Vydáno: 3.7. 2013 07:00