Korfbalový kemp 2017

Letošní letní soustředění bude mít několik významných změn! Tou hlavní bude změna místa konání. Tradiční ZŠ Rájec-Jestřebí nahrazuje Letní tábor Pod Templštýnem. V článku přihláška a více informací.

Vážení rodiče,

jménem Korfbal klubu Brno bych Vaše děti rád pozval na letní korfbalový kemp, který se bude konat v srpnu tohoto roku.

Termín: 13. -19. 8. 2017 (neděle odpoledne - sobota dopoledne)

Místo konání: Letní tábor Pod Templštýnem, Biskoupky 53, Biskoupky (místo konání vzdálené cca 40 km od Brna)

Pro koho je kemp určen: pro hráče a hráčky Korfbal klubu Brno (od ukončené 3.třídy, mladší dle domluvy)

Ubytování: čtyřlůžkové chaty

Stravování: 5x denně, včetně pitného režimu

Program: 2 - 3 tréninky denně a další, nejen sportovní aktivity

Sportovní zázemí: travnaté venkovní hřiště, bazén, klubovny pro případ nepříznivého počasí a spousta dalších aktivit

Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5gbzcLKjajUSxnAdVZckaoc5yXxhwJ0gDGRchUjSz4ZhA1Q/viewform

Cena a platba: 2 900 Kč
Pozn.: Zálohu (nevratnou) 2.000 Kč je třeba zaslat na bankovní účet KK Brno: č. BÚ: 226992065/0300, VS: 2017010. Do poznámky uveďte "soustředění 2017 + jméno a příjmení hráče"
V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, společná doprava autobusem z Brna a další program.
Doplatek 900 Kč bude vybírán při odjezdu autobusu.

Přihlášku a platbu je nutné poslat do konce měsíce května 2017!

Podrobnější informace o odjezdech a příjezdech jsou stále v řešení a budou upřesněny přihlášeným v průběhu června 2017.

Účastníci se mohou opět těšit na tréninky pod vedením zahraničních trenérů!

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte kdykoliv obrátit na uvedených kontaktech, rád Vám všechny dotazy zodpovím.

S přátelským pozdravem
   Za Korfbal klub Brno