Mezinárodní turnaje Korfbal 4 v Brně

Již tento víkend se odehrají v Brně dva velké mezinárodní turnaje v méně známé, ale v poslední době velmi populární verzi korfbalu - Korfbal 4. V sobotu se představí týmy minižáků (14týmů) a mladších žáků (11 týmů). Neděle má potom na programu souboje starších žáků (6 týmů) a dorostenců (7týmů). Celkem se za víkend odehraje 127 zápasů!

Sobotní program startuje ve sportovní hale v brněnských Maloměřicích zápasy minižáků a mladších žáků. Na čtyřech hřištích se odehraje celkem 91 utkání a své korfbalové dovednosti předvede kolem 150 dětí.

Kategorie minižáků : 4x Brno, 2x Náchod, 1x Znojmo, 2x Kolín, 2x Nový Lískovec, 1x Nitra, 2x Prievidza

Kategorie mladších žáků : 4x Brno, 2x Náchod, 1x Znojmo, 2x Kolín, 1x Nitra, 1x Prievidza

Neděle bude patřit jejich starším kolegům. V systému každý s každým se představí 6 týmů starších žáků a 7 týmů dorostenců. Celkem bude tedy na třech hřištích odehráno 36 utkání v nejvyšším možném nasazení.

Kategorie starších žáků: 2x Brno, 1x Náchod, 1x Znojmo, 1x Kolín, 1x Prievidza

Kategorie dorostenců: 1x Brno, 1x Náchod, 1x Znojmo, 1x Kolín, 1x NL, 1x Šenov, 1x Prostějov

Vydáno: 18.5. 2017 11:01