Minižáci jdou do boje o medaile

Po dlouhých úvahách a po vydařeném klubovém soustředění jsme se rozhodli přihlásit tým minižáků do celorepublikové soutěže. Toto by mělo obsahovat jeden semifinálový turnaj a následně finálové turnaj o titul Mistra ČR v této věkové kategorii.

Vážení rodiče našich nejmenších korfbalových hráčů. Chtěl bych vám poděkovat za podporu a vzájemnou komunikaci. Přesto bych chtěl požádat rodiče dětí, které už nebudou dále trénovat a hrát, aby nám to oznámili. Je to velmi důležité pro naše další plánování tréninkového a zápasového programu.

Jak jsem již informoval některé děti na klubovém soustředění, tak jsem přihlásili tým minižáků do celorepublikové soutěže. Toto by mělo obsahovat jeden semifinálový turnaj a následně finálové turnaj o titul Mistra ČR v této věkové kategorii.

Abychom vybrali ten nejlepší tým, který bude reprezentovat náš klub a Brno v této soutěži, tak jsme se domluvili s Prostějovem na sehrání přátelského turnaje. Po turnaji budou vybráni hráči pro zmiňované vyvrcholení sezóny.

15.3. - přátelský turnaj v Prostějově

Sraz 6:55h u hlavního vlakového nádraží v Brně. Návrat 14:43h opět do Brna.
S sebou - věci na hraní, červené tričko, 100Kč na jízdenku, svačinu,..
Pokud bude chtít někdo z rodičů vyrazit s námi, tak to určitě přivítáme.
Prosím o potvrzení účasti hráče + případného doprovodu!

Další program zápasů a všech dalších korfbalových akcí v Brně a okolí do srpna 2014:

22.-23.2. Seniorská reprezentace ČR odehraje přátelská utkání v Brně proti Maďarsku. Více informací na webu - odkaz. Přijďte se podívat a fandit.

15.3. - již zmiňovaný přátelský turnaj v Prostějově

30.3. - semifinále seniorské extraligy v Brně - KK Brno vs. ???

12.4. - finálový den České korfbalové extraligy v Brně - KK Brno bude hrát o 1. nebo 3.místo

13.4. - semifinálový turnaj ligy minižáků - pravděpodobně ve Znojmě; Již pouze pro nominované!

27.4. - finálový turnaj minižáků ve Znojmě;  Pouze pro nominované!

31.5. - zakončení sezóny na písku v Komíně - pro všechny hráče, fanoušky a příznivce našeho sportu a klubu

6.-8.6. - Český pohár žáků (místo konání a nominace bude upřesněna)

6.-12.7. - Mistrovství Evropy hráčů do 21let v Olomouci, kdo by se chtěl jet podívat

17.-23.8. - Letní soustředění v Rájci-Jestřebí (podrobnější informace budou zaslány později)