Minižáci odjíždí na semifinálový turnaj

Již tuto neděli odjíždí početná skupina brněnských minižáků do Znojma. Tam je čeká semifinálový turnaj, který určí jejich postavení na finálovém dnu. Ten se koná za 14dní opět ve Znojmě.

Po celoročním trénování, zimním soustředění a několika přátelských zápasech měli trenéři velmi těžkou úlohu. Museli vybrat ty nejlepší, kteří budou reprezentovat náš klub v této věkové kategorii. Ikdyž to nebylo vůbec jednoduché, tak byla po dlouhých diskusích nakonec nominována tato sestava.

Kluci: Matěj Kozumplík, Robert Chytrý, Tonda Jokl, Martin Němeček, Ondra Kozel, Dominik Čarvaš, Vojta Holík

Holky: Eliška Kozumplíková, Karolína Ježková, Anna Herzánová, Anna Drobníková, Simona Ševčíková, Sofie Vojnová, Lucie Borková, Silvie Borková

Na tomto turnaji se naše malé korfbalistky a korfbalisté utkají proti týmům ze Znojma - A a B. Na finále potom proti soupeřům z Prostějova, Náchoda či mix týmem Kutné Hory a Českých Budějovic.

Semifinálový turnaj: neděle 13.4.2014 ve Znojmě
Finálový turnaj: neděle 27.4.2014 ve Znojmě

Výsledky zápasů na svazových stránkách.

Účast všech rodičů a dalších fanoušků vítána! Pojeďte podpořit mladé korfbalisty a korfbalistky při cestě za medailí.

Vydáno: 9.4. 2014 14:05