Ml. žáci : Zlepšený výkon, ale opět bez bodů

V sobotu 13.12.2008 se konalo druhé kolo ligy mladších žáků v Prostějově. Naši žáčci nastoupili proti týmům z Prostějova, Náchoda a Moravské Třebové.

Brno - Náchod  1 : 20  (1:11)

V prvním utkání nastoupili naši nejmladší proti týmu Náchoda. To znamenalo nejtěžšího soupeře hned na začátek. V prvním kole Brňané prohráli s tímto soupeřem 0 : 25, a proto byl do tohoto zápasu jasný cíl a tím bylo uhrát přijatelnější výsledek a vstřelit alespoň jeden koš. Obojí se nakonec celkem povedlo a díky trefě Lukáše Bastla prohráli přijatelnějším výsledkem 1 : 20.

Sestava : Lukáš Bastl 1, Adam Krajíček, Eva Zajícová, Jana Alscherová - Daniel Drápal, Jakub Soukop, Kristýna Pospíšilová, Kristýna Volejníčková

Brno - Moravská Třebová  0 : 13  (0:7)

Do druhého zápasu jsme nastupovali po menší pauze ve které jsme mohli v šatně probrat chyby z utkání s Náchodem. Proti Třebové už se začaly objevovat akce z tréninků a několik dobře postavených asistentů naznačovalo možnost lepšího zakončení. Přesné zakončení však bylo největší překážkou a vypracované střelecké pokusy končily bez úspěšného konce.

Sestava : Lukáš Bastl, Adam Krajíček, Eva Zajícová, Jana Alscherová - Daniel Drápal, Jakub Soukop, Kristýna Pospíšilová, Kristýna Volejníčková

Brno - Prostějov  2 : 5  (1:2)

Zápas s Prostějovem měl být pro naše hráče nejvyrovnanějším ze sobotního programu. Do utkání Brňané vstupovali s možnou vidinou zisku svých prvních korfbalových bodů. Hned od začátku to vypadalo, že by mohlo padnout dost košů. V první minutě se trefil jeden z prostějovských hráčů a hned na to odpověděla Eva Zajícová. Druhý poločas začal v podobném stylu. Na koš prostějovských hráčů, kterým odskočili na 1:3, dokázala zareagovat Kristýna Volejníčková a zdramatizovat tak závěr utkání. Na víc už se však Brňané nezmohli a po vyčerpávajících odehraných třech zápasech bez střídání prohráli 2:5.

Sestava : Lukáš Bastl, Adam Krajíček, Eva Zajícová 1, Jana Alscherová - Daniel Drápal, Jakub Soukop, Kristýna Pospíšilová, Kristýna Volejníčková 1

Vydáno: 18.12. 2008 08:00