Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Mladší žáci naposledy v této sezóně na domácí půdě

 z pohledu Lucky Cholavové.

 

   V sobotu 17.4.2010 jsme se sešli k přátelskému utkání mladších žáků. Turnaj se odehrál na domácí půdě v tělocvičně ZŠ Kamínky. Letos poprvé se nám podařilo sestavit dva týmy, přičemž jeden reprezentoval tréninkovou skupinu z Kamínek a druhý z Heyrovského.

  

   Našimi soupeři byli zkušení korfbalisté z Prostějova a pro nás neznámé korfbalové družstvo z Náchoda. Na konci herního dne jsme ještě změřili síly ve vzájemném derby.


   Za tým Kamínek nastoupili z holek Maruška Pejřilová , Veronika Kovářová, Denisa Hochmannová, Magda Marková a z kluků Dominik Číž, Jakub Schuster, Marcel Pokorný a Tomáš Svoboda.


   Z mého pohledu předvedl tým Kamínek letos nejlepší výkon. Nicméně v naší hře jsou stále vidět nedostatky především v útočné fázi hry. Jedná se hlavně o neschopnost si správně nahrát, s čímž souvisí i problém v  zakončení.  Na druhé straně se tým velmi zlepšil v obraně, kde jsme mnohdy soupeřům znemožnili přesně zakončit, nebo jejich útok skončil bráněnou střelou. Vrcholem herního dne bylo vzájemné měření sil brněnských týmů. Ačkoliv tým z Kamínek nevyšel z tohoto utkání jako vítěz, sehráli jsme vyrovnané utkání a všichni předvedli velmi pěkný korfbal.


   Po závěrečném hvizdu píšťalky následovala ještě jedna příjemná záležitost, a to vyhlášení vítěze celoroční soutěže o Mladšího žáka ZŠ Kamínek. Soutěž byla po celý rok velmi vyrovnaná, což se ukázalo i na minimálních bodových odstupech mezi prvními třemi místy.
   Na třetím místě se umístil benjamínek týmu mladších žáků, Nela Kubů. Druhé místo patří Markovi Pospíšilovi a Denise Hochmannové. Vítězem se zaslouženě stala Maruška Pejřilová, která si krom sladké odměny odnesla domů i vítěznou trofej.


   Ráda bych poděkovala všem mladým korfbalistům za zodpovědný přístup k tréninkům a zápasům. Nesmím opomenout poděkovat pánům učitelům Pohankovi a Kubů, kteří mi velmi pomohli při organizaci a spolutrénování. Nakonec velký dík patří Kubovi Mášovi, který nad trénováním držel záštitu. Během tohoto roku jsme udělali velký pokrok - to je báječné, ale taky zavazující. Věřím, že hráčky a hráči se nenechají zahanbit a budou v nasazeném tempu pokračovat i pod novým trenérským vedením.

 

Autor: lucka
Vydáno: 20.4. 2010 08:00
Přečteno: 1086x
Hodnocení: 2.6 (celkem 401 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


c Ondra, Poděkování (20.4. 2010 20:39)

Chtěl bych moc poděkovat za dobrou práci trenérům i rozhodčím, kteří trávili s nejmladšími korfbalisty nejvíc času a chtěl bych i jim poděkovat za snahu a bojovnost. Doufám, že u korfbalu zůstanou a budou se dál zlepšovat, abychom mohli třeba už příští rok zkusit bojovat o vyšší příčky.