Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Mladší žáci opět bez bodů

V sobotu 12. 12. se vydala velmi početná skupina brněnských mladších žáků do Moravské Třebové. Doufali ve zlepšenou hru a možná i nějaký ten bod, ale...

    

Mladší žáci se měli sejít ve velmi brzkém sobotním ránu - sraz byl naplánován na 6:25. I trenéři byli plni očekávání, kolik hráčů na zápas zapomene nebo zaspí. Dopředu se omluvila pro nemoc Nela Kubů včetně jednoho z trenérů, Davida. Zbytek týmu dorazil vpořádku, i když třeba Marek Pospíšil jen asi 3 minuty před odjezdem.


Celá výprava tak měla celkem 16 členů: dva trenéři - Lucka Cholavová a Jakub Máša; 13 hráčů - Simona Novotná, Veronika Kovářová, Maruška Pejřilová, Denisa Pléhová, Natálie Svobodová a Marcel Pokorný, Marek Pospíšil, Dominik Číž, Jakub Schuster, David Košulič, Libor Malinka, Filip Kovář, Dan Drápal; 1 doprovod - paní Malinková.

 

Po ranní projížďce vlakem a krásné procházce po Moravské Třebové dorazila celá skupina do haly, kde měly probíhat boje třetího kola ligy mladších žáků. Po prvním zápase, který obstarala domácí Moravská Třebová a Prostějov, nastal náš čas.

 

Brno - Kolín  3 : 15  (1:9)
Filip 1, Dan (Dominik), Denisa 1, Natálie - Marcel 1 (David), Marek, Simona, Maruška (Verča)

 

První zápas měl být pro brněnské hráče, podle minulého kola, nejvyrovnanější. To ovšem kolínští nechtěli dopustit a přesným zakončením z větších vzdáleností nedávali našim moc šancí k bránění. V druhém poločase se obranná činnost zlepšila, ale na výraznější korekci výsledku to nestačilo.

 


Brno - Moravská Třebová  1 : 17  (0:12)
Libor (David), Marcel (Filip), Simona, Natálie - Kuba (Marek), Dominik (Dan), Denisa, Maruška (Verča)

 

Po jednozápasové pauze byl dalším soupeřem tým domácí Moravské Třebové. Do začátku utkání nastoupila méně zkušená sestava, která měla získávat hlavně zkušenosti. Domácí se prosazovali hlavně donáškami, které pořád nedokážeme bránit. Do druhého poločasu byly povolané posily z řad zkušenějších kluků, kteří hru částečně srovnali, a stav poločasu byl přijatelných 1:5.

 


Brno - Prostějov B  2 : 18  (2:13)
Libor (David), Filip 2 (Dan), Verča, Simona (Denisa) - Kuba (Dominik), Marek (Marcel), Maruška, Natálie

 

Posledním zápasem byl souboj s Prostějovem. Bohužel ani tento zápas nebyl zrovna nejšťastnější. V útoku se nám nedařilo pořádně nahrát, v obraně naopak soupeř přesně zakončoval opět donáškou a občas přidal i střelu z větší vzdálenosti. Z našeho týmu dokázal přesně zacílit pouze Filip, který dvěma koši téměř z poloviny hřiště pouze kosmeticky upravil stav utkání na konečných 2:18.

 


Po ukončení turnaje čekala všechny opět pěší tůra na nádraží, následný sprint mezi osobním vlakem a rychlíkem a poté již klidná cesta zpět do Brna.

 

Fotky z výjezdu 

 

Hodnocení trenérů - Jakub Máša:
Zápasy nám trenérům a hlavně hráčům ukázaly, na čem musíme dále pracovat. Bude záležet hlavně na dětech, jak se budou snažit a jaký udělají pokrok do následujícího kola. Další velký krok uděláme snad na plánovaném víkendovém soustředění, které bude 5 - 7. 2. 2010 v Rájci-Jestřebí. 
 

Autor: jakma
Vydáno: 16.12. 2009 07:00
Přečteno: 1127x
Hodnocení: 2.5 (celkem 406 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.