Mladší žáci stále bez výhry

Ani 4. kolo nepřineslo brněnským žákům první body. Oslabený tým postupně podlehl Kolínu, Kutné Hoře a Šenovu.

Brněnští hráči vyráželi bez několika hráčů. Z různých důvodů chyběli Adam, Jirka, Patrik, Sára. Do týmu byl tedy narychlo povolán Martin Němeček z minižáků, který tak si odbyl první soutěžní zápasy.

Celkově měli naši hráči velmi nízký věkový průměr. Většina soupeřů se skládala z hráčů narozených v roce 2000-2001. Na naší soupisce byli hráči z roku 2002 a dva hráči v minižákovském věku. Dominik narozen 2004 a již zmiňovaný Martin 2005.

Kolín - Brno 6:0 (4:0)

Do prvního utkání nastoupili brněnští v pozvolném tempu a než se rozkoukali, tak v poločase již prohrávali 0:4. V druhém poločase již byla koncentrovanější obrana, ale útok nedokázal proměnit žádnou ze svých šancí.

Dominik Čarvaš, Dominik Deminger, Marek Dlapa, Martin Němeček - Veronika Dudová, Adéla Syřišťová, Vendula Čuperová, Alžběta Mádrová

Brno - Kutná Hora 5:11 (3:6)

Po krátkém odpočinku nastoupilo Brno proti domácímu týmu Kutné Hory. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a konečně se prosadil i náš útok. Dařilo se dvojici Vendy a Marek, kteří dokázali společnou kombinací zařídit několik košů. I když utkání skončilo opět porážkou o 6 košů, tak to bylo úplně jiné utkání. Při vyšší úspěšnosti zakončení, šancí bylo mnoho, bychom mohli pomýšlet na ještě lepší výsledek a možná i nějaký ten bod.

Dominik Čarvaš, Dominik Deminger 1, Marek Dlapa 4, Martin Němeček - Veronika Dudová, Adéla Syřišťová, Vendula Čuperová, Alžběta Mádrová

Brno - Šenov 1:10 (1:5)

Poslední utkání už opět nemělo to pravé nasazení a po několika obdržených koších naši hráči sklopili hlavy. Soupeř postupně navyšoval skóre a jejich bodovou šňůru dokázal narušit jen Marek.

Dominik Čarvaš, Dominik Deminger, Marek Dlapa 1, Martin Němeček - Veronika Dudová, Adéla Syřišťová, Vendula Čuperová, Alžběta Mádrová

První výhru budou moci brněnští mladší žáci vybojovat 18.1. v Prostějově, kde se utkají s domácím týmem, Českými Budějovicemi a opět Kutnou Horou.

Vydáno: 6.12. 2013 17:43