Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Mladší žáci stále bez výhry

Ani 4. kolo nepřineslo brněnským žákům první body. Oslabený tým postupně podlehl Kolínu, Kutné Hoře a Šenovu.

    

Brněnští hráči vyráželi bez několika hráčů. Z různých důvodů chyběli Adam, Jirka, Patrik, Sára. Do týmu byl tedy narychlo povolán Martin Němeček z minižáků, který tak si odbyl první soutěžní zápasy.

    

Celkově měli naši hráči velmi nízký věkový průměr. Většina soupeřů se skládala z hráčů narozených v roce 2000-2001. Na naší soupisce byli hráči z roku 2002 a dva hráči v minižákovském věku. Dominik narozen 2004 a již zmiňovaný Martin 2005.

    


Kolín - Brno 6:0 (4:0)

    

Do prvního utkání nastoupili brněnští v pozvolném tempu a než se rozkoukali, tak v poločase již prohrávali 0:4. V druhém poločase již byla koncentrovanější obrana, ale útok nedokázal proměnit žádnou ze svých šancí.

    

Dominik Čarvaš, Dominik Deminger, Marek Dlapa, Martin Němeček - Veronika Dudová, Adéla Syřišťová, Vendula Čuperová, Alžběta Mádrová

  

    

Brno - Kutná Hora 5:11 (3:6)

    

Po krátkém odpočinku nastoupilo Brno proti domácímu týmu Kutné Hory. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a konečně se prosadil i náš útok. Dařilo se dvojici Vendy a Marek, kteří dokázali společnou kombinací zařídit několik košů. I když utkání skončilo opět porážkou o 6 košů, tak to bylo úplně jiné utkání. Při vyšší úspěšnosti zakončení, šancí bylo mnoho, bychom mohli pomýšlet na ještě lepší výsledek a možná i nějaký ten bod.

    

Dominik Čarvaš, Dominik Deminger 1, Marek Dlapa 4, Martin Němeček - Veronika Dudová, Adéla Syřišťová, Vendula Čuperová, Alžběta Mádrová

    


Brno - Šenov 1:10 (1:5)

    

Poslední utkání už opět nemělo to pravé nasazení a po několika obdržených koších naši hráči sklopili hlavy. Soupeř postupně navyšoval skóre a jejich bodovou šňůru dokázal narušit jen Marek.

    

Dominik Čarvaš, Dominik Deminger, Marek Dlapa 1, Martin Němeček - Veronika Dudová, Adéla Syřišťová, Vendula Čuperová, Alžběta Mádrová

    


První výhru budou moci brněnští mladší žáci vybojovat 18.1. v Prostějově, kde se utkají s domácím týmem, Českými Budějovicemi a opět Kutnou Horou.

Autor: jakma
Vydáno: 6.12. 2013 17:43
Přečteno: 883x
Hodnocení: 2.6 (celkem 334 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.