Mladší žáci v Moravské Třebové

V sobotu 10. ledna se v Moravské Třebové konalo už třetí kolo ligy mladších žáků. Ráno se na sraz dostavilo 5 kluků a 2 holky, ale i tak jsme se vydali bojovat proti Náchodu, Prostějovu a Moravské Třebové. A jak se nám podařil první turnaj po Vánocích?

Brno - Náchod      0:23  (nejsem si jistá jestli 21 nebo 23)

První zápas jsme nastoupili proti nejsilnějšímu soupeři, a to z Náchoda. Ačkoliv jsme se předtím rozcvičili, hned v prvních minutách nás soupeř zaskočil svou hrou a bojovností. V obraně jsme se snažili zabránit donáškám, ze kterých tento tým dává plno košů, zato na druhé straně se nám nedařilo udržet míč v útoku.

Brno - Moravská Třebová     0:17

V druhém utkání už jsme se přeci jen dostali i do střeleckých šancí, které ale bohužel končily vysoko nad obroučkou nebo pod ní. Bylo poznat, že jsme se přeci jen už trochu rozehráli, Luboš získával plno balonů v obraně a Kuba postavil asistenta. Bohužel ani tentokrát se nám nepodařilo vstřelit koš.

Brno - Prostějov     0:7

Proti soupeři z Prostějova jsme si věřili nejvíc, vždyť jsme proti nim vždy dokázali skórovat. Byl to již náš třetí zápas a my jsme začali pociťovat únavu. Přesto jsme se snažili ze všech sil bránit i střílet. Ani tentokrát jsme koš nevstřelili. Zápas v celku vyrovnaný, ale ve prospěch soupeře hrála větší zkušenost i větší počet hráčů, kteří mohou střídat. Proto utkání nakonec skončilo 0:7.

Vzhledem k malému počtu hráčů jsme si museli půjčit holky z Prostějova a Moravské Třebové, děkujeme jim za pomoc.

Sestava: Luboš Kachyňa, Lukáš Bastl, Daniel Drápal, Filip Kovář, Jakub Soukup, Nikol Adámková, Magdalena Kachyňová

A co na to samotní hráči? Jak jsou spokojeni s výsledkem a co by chtěli o zápasu říci?

Luboš (kapitán): „Sice jsme prohráli, ale zápasy se mi líbily, protože jsem si hodně zahrál."

Lukáš: „Líbilo se mi, že jsem si zaběhal, ale kdybychom vyhráli, bylo by to lepší."

Magda: „Chci vzkázat Kubovi, že se omlouváme, že jsme prohráli."

Dan: „Líbily se mi žíněnky." (po posledním zápase jsme si šli spravit chuť do vedlejší tělocvičny a zaskákat na obřích žíněnkách)

Všichni: „Odnesli jsme si modřiny a úrazy."

Doufejme tedy, že nás na příští turnaj bude víc a že konečně vybojujeme první body.

Autor: Admin
Vydáno: 19.1. 2009 15:00