Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Mladší žáci z daleké cesty bez bodů

O víkendu se skupina brněnských mladších žáků vydala na cestu do dalekých Českých Budějovic. Tam je čekaly zápasy proti domácímu týmu a soupeřům z Nového Lískovce a Kolína.

  

Kdo reprezentoval Brno na tomto turnaji?

  
Jiří Kohl, Dominik Čarvaš, Dominik Jan Deminger, Patrik Smrček - Veronika Dudová, Sára Sahatciu, Tereza Vávrová, Adéla Syřišťová, Adéla Maděrová, Vendy Čuperová, Alžběta Mádrová

     

   
Dlouhý den začal srazem na brněnském hlavním nádraží, kde se všichni sešli ji v 7h. Před sebou měla celá skupina 4,5h cesty do dalekých Českých Budějovic. Jízda utekla relativně rychle, ikdyž už u Jihlavy se někteří ptali, kdy už tam budeme.

 

Po příjezdu do Budějovic následoval asi 20minutový přesun do haly, kde už naši soupeři bojovali ve vzájemných zápasech.

   

Do prvního utkání nastoupilo Brno proti týmu Kolína. Děti jako by byly stále ještě ve vlaku a soupeř dokázal postupně navyšovat skóre. Brněnští měli problémy v obraně, s pohybem a nahrávkou. V obraně jejich soupeř trestal každou nabízenou šanci. Jedinou úspěšnou střelkyní se stala Sára a konečný výsledek vystoupal nakonec na 1:10.

  

Ve druhém utkání nás čekal tým brněnského Nového Lískovce. Utkání bylo velmi vyrovnané, ale opět jsme měli problém se zakončením. Soupeř však přidal několik košů z donášek a připsal si výhru 0:5.

  

Do třetího zápasu nastoupily děti proti domácímu týmu a chtěly se pokusit získat nějaký bod a vstřelit více košů. Začátek utkání brněnským vyšel a šli do vedení, když nařízenou penaltu proměnil Jirka. Budějovičtí však dokázali téměř ihned srovnat. Vyrovnaný výsledek vydržel dlouhou dobu. Až v druhém poločase se stav naklonil na stranu našeho soupeře, který do konce přidal ještě 5 košů a hráči Brna prohráli i poslední zápas dne 1:6.

    

Po velmi rychlém přesunu na nádraží následovala opět vyčerpávající cesta, minimálně pro trenéra a všechny spolucestující v okolních kupéčkách. Děti předvedly, že jim ještě síly zůstaly, a proto po nich příště budeme vyžadovat ještě větší nasazení i na hřišti.

      

Výjezd pohledem zpravodajky Terky:

V sobotu 9.10. jsme se vydali do Českých Budějovic. Jeli jsme vlakem, který jel v 7:20. Cesta byla plná her a zábavy a trvala 4,5 hodiny. Jakmile jsme přijeli tak jsme odehráli první zápas se Starým Lískovcem. Ten, ale nedopadl dobře, protože skončil porážkou 5:0. Druhý zápas jsme hráli s Kolínem ,ale ani ten nebyl dobrý, též skončil porážkou 10:1. A třetí zápas jsme odehráli s Českými Budějovicmi, který skončil porážkou 6:1. Po cestě zpátky už nebyla moc velká zábava, protože byli všichni vyčerpaní, až na Alžbětu Mádrovou s Dominikem Čarvašem (byli varováni, že budou uvedeni v článku :-), kteří měli hodně energie a dělali nepořádek. :)

  

 

 K dalšímu turnaji vyráží tým mladších žáků 1.12. do Kutné Hory. Snad bude tento výjezd úspěšnější.

 

 

Autor: jakma
Vydáno: 12.11. 2013 21:07
Přečteno: 912x
Hodnocení: 2.6 (celkem 375 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk

Související články

Druhé kolo mladších žáků v Brně
Druhé koloPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.