Mladší žáci zahajují svou první sezónu

Jako první vstupují do nového ročníku korfbalové soutěže naši nejmladší - mladší žáci. Již tuto sobotu 28.9.2013. Pro většinu hráčů to bude ostrá zápasová premiéra, tak snad se jim zadaří uhrát dobré výsledky.

Místo původně plánovaného zápasu v Brně, se bude hrát v "ne"dalekých Žarošicích, což trošku komplikuje cestu fanouškům i samotným hráčům. S dopravou nám pomohou pan Dlapa a pan Kohl, kterým moc děkujeme.

Kdo bude vůbec náš tým reprezentovat? Bohužel ze zdravotních důvodů se musel omluvit Adam Lorenz, ale zbytek týmu už snad bude v dobrém zdravotním stavu.

Holky: Sára Sahatciu, Alžběta Mádrová, Veronika Dudová, Adéla Syřišťová, Tereza Vávrová
Kluci: Dominik Jan Deminger, Jiří Kohl, Marek Dlapa, Patrik Smrček, Dominik Čarvaš

Hráči se na turnaji postupně utkají s týmem Českých Budějovic, Prostějova a KK Nový Lískovec Brno.

Program turnaje:

12:50    KK Brno - KCC Sokol České Budějovice
     13:30    KCC Sokol České Budějovice - SK RG Prostějov
     14:10    KK Nový Lískovec Brno - KCC Sokol České Budějovice
     14:55    KK Brno - SK RG Prostějov
     15:40    KK Nový Lískovec Brno - SK RG Prostějov
     16:25    KK Nový Lískovec Brno - KK Brno

Věřím, že všichni fanoušci budou držet palce i na dálku a děti předvedou to nejlepší, co v nich je.

Vydáno: 26.9. 2013 21:03